Кейс Bonduelle: запуск проєкту «Вмикай здорове Овочеве Життя» в соцмережах

За даними досліджень середньостатистичний українець вживає у своєму раціоні овочів в рази менше рекомендованої норми (за даними міжнародної дослідницької компанії Ipsos). Реагуючи на проблему, згадану в дослідженні, Bonduelle вирішив підтримувати здоровий спосіб життя.

Завдання

Для популяризації вживання овочів та інформування про різноманіття консервованої та замороженої овочевої продукції в портфоліо компанії, Bonduelle активно використовувала соціальні мережі (Facebook та YouTube) щоб бути ближчою до споживачів. І не могла ігнорувати популярність, якої набув у нашій країні Instagram.

Тож компанія Bonduelle звернулась до команди NSG із завданням перезапустити комунікацію бренду в Instagram та оновити комунікацію бренду у Facebook, при цьому підтримати високий рівень якості контенту, що був у бренду. 

Ідея

Концепція «Вмикай Здорове Овочеве Життя» будує комунікацію між брендом та споживачем у соціальних мережах, роблячи наші сторінки корисними та цікавими для користувача.

При цьому комунікація мала поєднувати в собі як емоційний вплив на користувача, так й раціональне обґрунтування користі овочів. Наші ілюстрації мали приносити користувачеві естетичне задоволення і збуджувати апетит. А тексти — давати нову цікаву інформацію і мотивувати спробувати разом з нами урізноманітнити свій раціон новими стравами.

Агентство швидко сприйняло цінності бренду і стало надійною підтримкою для виконання місії бренду: стимулювати перехід до рослинного раціону, щоб сприяти добробуту людей і здоров'ю планети. Коли люди працюють разом в атмосфері довіри й відповідальність за спільну мету, узгодженість дій приносить користь обом сторонам.

Роксана Нанеску, керівник відділу маркетингу — Південно-Східна Європа та Кавказ Bonduelle Central Europe Kft

Візуальний стиль

Приклади постів:

При розробці візуального стилю ми виходили з того, що нам необхідно демонструвати продукт так, аби він викликав бажання його спробувати та підкреслювати його натуральність та природність.

Для цього ми вирішили максимально використовувати крафт, демонструючи користувачам продукт таким, який він є насправді у житті.

Також при побудові композиції ми демонструємо «близькість» продукції до споживача, обігруючи її використання у звичних інтер'єрах і з простими побутовими речами в натюрморті. Це створює дуже атмосферну візуальну мову бренду.

Для того, щоб отримати максимально правдиві історії та ілюстрації наша команда готує страви з овочами Bonduelle й знімає процес та результат.

Тон оф войс

Підтримуємо близькість, простоту і доступність ми й в тон оф войс. Наша комунікація — це дружня розмова з експертом у своїй справі й порадником. Ми спілкуємося, ділимося своїми знаннями й секретами як експерти з овочів. Мотивуємо пробувати нові страви так, ніби ми просто розповідаємо це своїм друзям, рекомендуємо продукти та цікаві поєднання смаків.

Приклади постів: один, два, три

Анімація

Аби зробити контент привабливим, як страви, які можна приготувати з овочів, та був більш емоційним ми активно використовуємо у публікаціях стоп-моушен анімацію та відео.

Здорове Овочеве Життя у твоєму Instagram

Завдяки реалізованій стратегії на своїх сторінках в соціальних мережах ми змогли створити контент — ілюстрацію смачного і корисного життя овочелюба. Смачні та різноманітні сніданки й обіди, легке приготування їжі, дружні посиденьки й овочеві історії — все це показує нашим користувачам, як просто можна збагатити свій щоденний раціон овочами, особливо якщо це овочі Bonduelle.

Через те, що споживання контенту в різних соціальних мережах відрізняється, то і їх зміст має часткову різницю. В Інстаграм ми більше використовуємо сторіс для комунікації зі споживачами.

Просування

Ми розпочали свіжу та креативну співпрацю з Bonduelle, надійним брендом не лише на вашій кухні, а й партнером, досягнувши разом хороших результатів з точки зору охоплення та залучення.

Тому, окрім створення якісного контенту, ми зосереджуємось на просуванні, на активації споживачів:

  1. Ми вирішили запустити дві соцмережі, щоб бути присутніми в більшій кількості каналів комунікацій.
  2. Просували, без винятків, всі публікації бренду в обидвох мережах.
  3. На обох платформах Facebook та Instagram основними KPI стали залучення та щоденне охоплення.

Результат

Завдяки вдалій комунікації та стратегії просування за рік співпраці с брендом:

у Facebook ми:

  • підвищили охоплення на 213%, а залучення більш ніж на 50% в порівнянні з найкращим періодом за попередній рік;
  • підвищили середнє охоплення посту більш ніж на 150%, а середнє залучення більш ніж на 80%.
  • Охоплення під час весняної кампанії склало понад 1,5 млн на місяць, а залучення 24 тис. осіб.

у Instagram:

Охоплення за рік склало 0,6 млн осіб, при середньому охопленні на пост 150 тис., а загальне залучення 80 тис. осіб на місяць, при середньому залученні на пост 7 тис.

Коментарі наших підписників, це також результат роботи. 😉

Думка клієнта

Наш робочий процес та результати справили сильне враження на команду Bonduelle. Тож ми отримали багато зворушливих відгуків. Всі ці слова є великим мотиватором для нас рухатися вперед. А тепер ми зарядилися на створення нових проєктів з сильними ідеями та великими результатами!

“У нас була чудова співпраця щодо постійного створення онлайн комунікації на всіх каналах соціальних мереж. У нас була можливість отримати глибоке розуміння агентством, що таке голос бренду. Творчість та хороша, послідовна робота — головні сильні сторони що показало агентство”, 

– зазначила Діана Бібіна, спеціаліст із соціальних медіа — Південно-Східна Європа та Кавказ Bonduelle Central Europe Kft

Ми почали співпрацювати з агентством NSG на початку 2020 року й ефективно співпрацюємо для формування цінності бренду на ринку. Завдяки хорошому підходу та відданому ставленню команда NSG показала якісну роботу та результати кількох національних кампаній.
«Ми вважаємо, що разом йдемо правильним шляхом, щоб охопити кожного споживача і надихнути готувати корисні овочеві страви, роблячи життя кращим.
Ми з нетерпінням чекаємо наступних великих проєктів і спільних перфомансів», 

– заявила Вікторія Щекотів, бренд-менеджер — Україна і Кавказ. Bonduelle Central Europe Kft.

Наша співпраця з агентством NSG в проєкті з активацією з інфлюенсерами була справжнім успіхом, ми дуже цінуємо їх увагу до деталей, участь і оперативність в наших запитах. Що стосується цифрової кампанії з банерами, візуальні роботи були виконані належним чином, відповідно візуальній комунікації бренду і дуже добре адаптована для кожного онлайн-розміщення, тому очікувані оплачувані результати в цілому були перевищені , 

— ​сказав Крістіан Гіта, фахівець з цифрового маркетингу.

4209