Кейс Foodoteka. Дослідники їжі

НАЙБІЛЬШИЙ ФУДМАРКЕТ НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ

Foodoteka – це перший у Івано-Франківську фудмаркет, розташований на Promprylad. У майбутньому тут планують запуск кулінарної школи, фуд лабораторії, R&D kitchen та фудхабу. Тут все про їжу, але не тільки, щоб їсти. Це місце для гастро-ентузіастів, щоб пізнавати і досліджувати: смаки, різні кухні, досвід людей чи самого себе. Нашим викликом стало: донести цінність проєкту при цьому, залишаючись зрозумілими для широкої аудиторії міста.

15 РЕСТОРАННИХ КОНЦЕПЦІЙ ПІД ОДНИМ ДАХОМ

Першим етапом стратегії комунікації став анонс відкриття Foodoteka. Потрібно було чітке і просте повідомлення, яке б зачепило пересічного жителя. Ми зробили акцент на різноманітті смаків, які може запропонувати фудмаркет: 15 ресторанних концепцій під одним дахом. Окрім бордів спланували активності у соцмережах, таргетовану рекламу та медіа.

РОЗКЛАДАЄМО КОНЦЕПЦІЇ НА ІНГРЕДІЄНТИ

Foodoteka вражає спектром відчуттів, який може відкрити відвідувачу: японськими онігірі, чебуреками під ігристе чи близькосхідними закусками. Ми поставили собі завдання: зберегти цю інноваційність та привернути увагу до незвичного для Франківська формату закладу. Вирішили проявити наш дослідницький дух та буквально розкласти страви-хедлайнери на інгредієнти.

БОРЩ, ХУМУС ЧИ КАВА

За задумом, візуали кампанії мали стати мистецькими полотнами, де складники страв хаотично поєднались у цілісні сюжети, чи то борщ чи то кава, чи хумус. Нашу ідею втілила команда Promprylad: організувала фуд-зйомку та підготувала фінальні макети.

КОМАНДА ПРОЄКТУ

Aprosir marketing agency

Brand strategist— Ірина Стецевич

Creative strategist — Вероніка Малженська

Marketing strategist — Марина Гошій

Senior graphic designer — Юрій Парипа

Head of SMM — Тетяна Хмілевська

Project manager — Ірина Воробчак


Команда Promprylad

Маркетинг-директорка — Рената Налисник

SMM-спеціалістка — Катерина Сагайдачна

Фотопроєкт — Юлія Вівчарук

Фотограф — Олександр Дем’янів

Дизайнери:

Андрій Сидорак

Катерина Буц

Ольга Андреєва 

759