Кейс інфлюенс-маркетингу OIB & OMG

Коли до нас звертаються з нетиповим продуктом або послугою, ми точно знаємо як це просувати! Якісний інфлюенс-менеджмент та якісний продукт — це основний фундамент успішної стратегії підвищення впізнаваності бренду!

Компанія «Охорона і Безпека» працює в Києві і Харкові та спеціалізується на різного роду охороні, зокрема житла, авто, бізнесу. Це швидка охоронна допомога із сертифікованим обладнанням та 22 роками досвіду на ринку.

Компанія має ряд внутрішніх відмінних якостей, які ми змогли використати для нативного просування в рамках рекламної кампанії: безкоштовні приїзди на виклики, відсутність штрафів за хибні дзвінки, власне обладнання та швидкий час приїзду 2–7 хв.

Мета рекламної кампанії — популяризація бренду в Києві.


Оскільки нашою ціллю було зробити максимально нативну рекламну кампанію 

— тз для інфлюенсерів ми прописали з урахуванням особливостей ЦА кожного з них. Головною задачею було розповісти підписникам реальні історії з життя; 

— це завжди про більші охоплення і довіру аудиторії.

Ключові наголоси сторителінгу виглядали так:

— Відчуття безпеки стало для мене найголовнішим, тож щоб відчувати себе захищеною я довго шукала класну компанію, котра займається охороною житла

— Історія про те, як ви пережили пограбування і тепер хочете відчувати себе в безпеці.

Інфлюенсери в стриманій та оповідній формі розповідали про свій досвід пограбувань чи інших неприємних ситуацій. Цей TOV був важливим, адже питання безпеки повинно подаватися як важливе і таке, що потребує додаткової відповідальності і уваги від людей. 

Повну версію кейсу з відео дивись на нашому сайті.

Ми вписали в сценарій сторителінгу продуктову лінійку бренду (акцентувались на тому, що це широкий спектр послуг від тривожної кнопки до сигналізації авто чи будинку), а також на якості послуг (швидкий приїзд, відсутність штрафів за хибний виклик тощо). Наше основнення завдання було закрити всі можливі питання користувачів та вивести компанію на новий ринок, підвищити впізнаваність.

Для користувачів підготували бонус — безкоштовне підключення. Просто лишаєте заявку й буквально в цей же день ваш дім уже під охороною.

У результаті ми отримали охоплення в сториз 81 793 та 3 153 переходи на сайт компанії.

Рекламна кампанія була побудована на важливості безпеки і на наголошенні на тому, що цю безпеку людина може створити собі самостійно і за лояльний прайс. В брифі було визначено основні переваги і акцентувалися на перевагах, котрих немає в конкурентів. Вийшло насичено, органічно і дуже нативно! — інфлюенс-менеджер OMG Agency Роза Багдасарян.

Наш підхід до рекламних комунікацій з інфлюєнсерами будується на трьох китах:

  • знайти переваги бренду та інтегрувати в сценарій
  • деталізоване тз та супровід на всіх етапах: від узгодження блогерів і кожного відео до відслідковування коментарів / відгуків після
  • відбір блогерів не лише з урахуванням побажань компанії, а в першу чергу послуговуючись власним досвідом та базою, щоб аргументовано працювати з необхідними бренду аудиторіями.

Дуже дякую за чудову роботу! Ваша готовність миттєво приймати правки і оперативно вносити зміни в середині проекту вражають. Радий співпрацювати з таким професійним агентством, — Євгеній Білоусов, директор з маркетингу «Охорона і Безпека».

Саме такого світогляду ми в OMG Agency дотримуємось під час створення кожної маркетингової кампанії. Наші високі стандарти та глибину пропрацювання всіх деталей ви можете оцінити і на власному досвіді — просто напишіть нам на pr@omgagency.me чи заповніть бриф за посиланням і ми все зробимо на найвищому рівні.

2649