Кейс Medinform Ukraine: як об'єднати дві різні аудиторії на одній сторінці в Instagram

Пошук нових ідей — це природний етап еволюції будь-якої стратегії роботи в соцмережах. Кейс агенції Medinform Ukraine (група TWIGA Ukraine) для бренду жіночої гігієнічної продукції Bella саме про це.

Передісторія

Бренд Bella For Teens для дівчат 11-17 років активно просувався у соцмережі Instagram і знаходив гарний відгук у цільової аудиторії завдяки актуальним темам: про кохання, пізнання себе, початок менструацій та стосунки з навколишнім світом. Проте у великого бренду Bella значно більше продуктів, і не лише для підлітків. У 2020 з’явилась оновлена продукція Bella Perfecta, яка націлена на дівчат від 20 років. Настав час розповісти про неї. Але ж сторінка Bella Ukraine за довгий час стала цілковито тінейджерською!

Отже, ми отримали челлендж: як поєднати спільним цікавим контентом дві різні за віком та інтересами аудиторії на одній сторінці?

Інсайт

Вести відверті розмови та ділитись думками цікаво, незалежно від віку.

Рішення

Ми вирішили дати аудиторії можливість наговоритися від душі. І зробили складність нашою перевагою: різні погляди та інтереси, навпаки, об'єднують та допомагають створити цікаву розмову.


«Нове, круте insta-talk-show»

Ми мали знайти формат спілкування, який би тримав увагу та драйвив аудиторію значно більше. Рішенням стало insta-talk-show. У соцмережах бренд Bella став для багатьох дівчат подругою, до якої йдуть за порадою або поговорити про проблеми. Так з'явилися Bella4кі.

Теми для балачок ми шукали в директі, вивчали інтереси фоловерів і аналізували найпопулярніші публікації. Так вдалося знайти запити, які перетиналися в обох аудиторій: спорт, подорожі, мода, токсичні стосунки, емоційні пастки тощо.

Bella4кі стали для дівчат не просто шоу, а місцем, де можна поділитися своїми думками та знайти пораду. Місцем, де тебе не осудять, а підтримають. Місцем, де можна просто посміятися. Місцем, де кожна може відчути себе частиною крутої дівчачої спільноти.

Хто ж Bellaкав у шоу

Звичайно ті, чия думка важлива в Instagram — блогери. Ми дослухались до трендів останніх років і звернули увагу на мікро-інфлюенсерів з невеликою, але лояльною аудиторією.

Наші Insta-ведучі

Іра

@irinsymchych

85,7 тисяч фоловерів

Соня

@sonya2si

67,1 тисяча фоловерів

Дівчата яскраво відображали імідж продуктів бренду. Іра більш стримана, спокійна, перфекціоністка — ідеальна представниця Bella Perfecta. А Соня навпаки — драйвова, готова до екстриму та пригод. Типова Bella For Teens.

Публікуючи ролики з амбасадорами обидвох лінійок у себе на сторінці, бренд ризикував не задовольнити потреби жодної аудиторії. Та ми змогли довести, що Bella може спілкуватись з усіма дівчатами однією мовою.


Результат у цифрах

Реалізація проєкту розпочалася за місяць до Нового року. На сторінці було опубліковано 7 анонсів і 6 серій, кожна з яких тривала не довше 10 хвилин.

Просувати ролики тривалістю понад хвилину не можна за замовчуванням, тому ми отримали органічні показники: 22 тисячі переглядів шоу, а охоплення проєкту склало 40% нашої аудиторії в Instagram.Команда

  • Анастасія Пекарик — Marketing Director Bella-Trade
  • Олена Самойленко — Managing Director MedInform Ukraine
  • Крістіна Вургафт — Client Service Director MedInform Ukraine
  • Діана Денисова — Project Leader MedInform Ukraine
  • Марія Кузьменок — Creative Copywriter MedInform Ukraine
  • Анастасія Панько — Senior SMM Manager MedInform Ukraine
  • Ольга Саченко — Senior Account Manager MedInform Ukraine
  • Дар’я Логвинова — SMM Manager MedInform Ukraine
·
2841
·
1
·
super 2

The project team

Client

Bella
Bella
Home