Кейс RapidDev: Рекламна імейл кампанія з 71% open rate

Задача досвідченого імейл маркетолога - "перестрибнути" всі існуючі бенчмарки і досягти найкращих показників для клієнта. Сьогодні маємо класний кейс і дамо відповідь на запитання: Як зробити так, щоб 71% аудиторії відкрили імейл з пропозицією?

Про проєкт

Rapid Developers, компанія також відома як RapidDev, є агенцією з розробки сайтів та застосунків використовуючи платформу Bubble. Це дуже просте рішення для новачків чи тих, хто взагалі не має досвіду у веб розробці, тому що платформа не потребує редагування складного коду чи написання його з нуля.

Завдання

Першочергово завдання було налаштувати інструмент імейл маркетингу для роботи з поточною базою клієнтів та збору нової. Другим завданням було розробити Retention стратегію та запустити кампанії для допродажу сервісів вже існуючим клієнтам.

Рішення

В даному випадку ми обрали Mailchimp, просегментували базу та відповідно створили потрібні групи в новоствореному списку (до речі ви знали, що краще працювати в межах одного списку, але з різними групами в Mailchimp, а не робити для кожного сегменту новий список?). Завантаживши всі контакти в потрібні сегменти для роботи, ми почали реалізовувати ретеншн стратегію. Сегментів вийшло глобально 2, це користувачі, які купили шаблони, та ті, що завантажували безкоштовно. Далі ці сегменти були розподілені ще за декількома критеріями,і ми почати реалізовувати ретеншн стратегію з комбінуванням різних пропозицій.

Ключовим в роботі над даним проектом стала розробка серії нагадувань (followup) для інформування більшоїкількості клієнтів. Таким чином у 2 підходи по одному з сегментів ми отримали 71% open rate, що звісно виходить за усі стандартні рамки імейл маркетингу. У першого імейл показник 57.9%, і у другого 26.3% (це вже % від тих, хто не відкривав попередній). Підрахувавши абсолютні значення і вийшов 71%. 

Хочете декілька топ рекомендацій для followup emails?

  1. Після першого імейлу дайте можливість клієнтам відкрити його, не поспішайте. Мінімум 3-4 дні, а краще тиждень ми чекаємо, і далі відібравши тих,хтоневідкрив імейл, створюємо нову кампанію.
  2.  Обов'язково змініть темі імейлу, щоб в списку вхідних він відобразився як новий, а не відповідь на попередній.
  3. З приводу контенту є декілька працюючих схем. Можна відправити той самий контент, змінивши тільки інтро, а можна зробити повністю новий. Тут вже залежить від пропозиції та цілей.

Результати

71% клієнтів отримали інформацію про спеціальну пропозицію (з промокодом), і далі були опрацбовані по воронці продажів. 

104