Кейс Silan: результативний релонч із блогерами за два тижні

Комунікаційне діджитал агентство New Strategies Group провело одну з найкоротших рекламних кампаній із перезапуску лінійки кондиціонерів Supreme бренда Silan, перевиконавши планове залучення на 281% за два тижні.

Такі результати були отримані завдяки співпраці з українськими Instagram блогерами, які поділилися своїми враженнями від нових вишуканих французьких ароматів кондиціонерів для білизни Supreme із послідовниками.

До блогерів прислуховуються, оскільки вони приділяють увагу зовнішньому вигляду, догляду за одягом та білизною, і знають, як подати продукт так, щоб його захотілося купити. 

Ми відібрали дев’ять блогерів максимально лояльних до бренда, які мають понад сто тисяч послідовників. Хедлайнером проекту виступила б’юті блогер Тетяна Парфил’єва із мільйоном фоловерів. Кожен інфлюєнсер у нативному форматі розповідав про продукт та як він став частиною їхнього повсякденного життя.Оскільки органічне охоплення постів Instagram блогерів поступово падає, ми просували кожну публікацію, і в результаті перевиконали планові залучення на 281% та набрали понад мільйон охоплень за 2 тижні. Ми задоволені результатами кампанії і маємо намір продовжувати співпрацювати з інфлюєнсерами у межах рекламних проектів надалі,

 - коментує Володимир Чернер, CEO New Strategies Group.

1680