«Хочеш? Маєш!» – рекламна кампанія для АГРОМАТ

Креативне агентство mirrolab створило іміджеву рекламну кампанію

Клієнт

АГРОМАТ — це провідний експерт ринку з продажу плитки та сантехніки. Мережа налічує у своєму складі 20 офлайн магазинів по всій Україні. Нещодавно відкрив свій перший магазин за межами України, в Батумі. Також продукцію можна купити через онлайн магазин бренду. 

Завдання 

Перед початком активного сезону варто було прокачати імідж компанії не використовуючи при цьому банальні посили. Щоб допомогти у цьому, АГРОМАТ звернувся до креативного агентства mirrolab.

Рішення

Як завжди агентство почало з дослідження. І команда зрозуміла, що люди обирають АГРОМАТ за те, що він втілює їх мрії. Знайшов фото плитки на Pinterest чи в Instagram, приходь до нас підберемо для тебе таку ж саму. Маєш дизайн-проект – знайдемо все, що в ньому візуалізував дизайнер. Все що хочеш – маєш в Агроматі. Хочеш – маєш! З цією ідеєю і вийшли в комунікацію.

Супроводжували усюди: в метро, на зовнішній рекламі, діджиталі та навіть на радіо можна чути «Хочеш? Маєш!» в Агроматі.


Багато років АГРОМАТ пишається двома речами – великий асортимент та експертність менеджерів. Відповідно, ми розуміли, що в іміджевій кампанії необхідно показати наші сильні сторони, які будуть корисні клієнтові. Дослідження та інтерв'ю показали, що клієнтів першочергово приваблює асортимент. Адже, з експертністю, сервісом, та клієнтоорієнтовністю, клієнтський шлях пересікається вже в магазині, на етапі ремонту. Тобто оцінити цю перевагу до початку покупки важко.
Тому була обрана ідея "Хочеш - маєш". Тим самим кажучи клієнтові, що асортимент це те, чим ми для нього корисні!
450 брендів плитки і 300 брендів сантехніки, причому величезна кількість товару є в наявності і знаходяться на наших власних площах зберігання, а це – 70 000 кв.м! Так, ми можемо пишатися асортиментом! 

Ольга Качанова, керівник відділу маркетингу

1442