«Хочу бути як тато!». Milupa розповідає сімейні історії разом із Havas Ukraine

Не секрет, що малюки вчаться, копіюючи найближчих дорослих, і хочуть все робити, «як мама» чи «як тато». Так народжується багато кумедних і зворушливих сімейних історій.

Подібну життєву сцену наша команда Havas Ukraine й вирішила показати з нагоди запуску дитячої вермішельки Milupa. Цей продукт майже , як для дорослих, але потрібного малюкам розміру, з найбезпечнішої сировини та додатково збагачений вітамінами. Тож малюк, що зазіхає на дорослі страви, отримує свою корисну і смачну вечерю, яку зручно їсти маленькими ручками.

«Milupa – це завжди гармонія користі та смаку, що приносить радість. Тому ми вирішили обійтися без зайвих слів та розповісти історію за допомогою емоційної пісні», — розповідає директор з маркетингу Danone NUTRICIA, Катерина Левченко.

Світлу та позитивну музику для ролика написала українська співачка та авторка пісень Світлана Тарабарова. У відео також можна побачити бренд-персонажа, ведмедика Ням-Няма, який разом з героями цієї історії нагадує нам про те, що іноді щастя можна віднайти навіть у простих речах.

661