Кіберспорт для геймерів від геймерів: зустрічайте новий Alliance

«GG WP», — ось що ви почуєте від відданих гравців Dota 2 після насиченої гри. І від команди Alliance після співпраці з Hexagon над їхнім новим веб-сайтом. В результаті співпраці з діджитал-студією Hexagon шведська організація кіберспорту Alliance отримала повністю новий веб-сайт з вбудованим магазином товарів, який прагне перевинайти досвід бути фаном.

Make it spectacular

Завданням редизайну було перейти від звичайного стилю корпоративного веб-сайту до сайту, що схожий на відеогру. Ми хотіли, щоб перша думка користувача, який потрапив на Alliance, була «це все про ігри». Щоб передати це відчуття, ми використали темні контрасти, стильні неонові вогні та епічну атмосферу із справжніх кіберспортивних ігор.

Перехід від корпоративного стилю до справжньої атмосфери ігрової індустрії приніс свої результати — загальний вигляд Alliance оновився та став більш стильним. Сміливі шрифти, неоново-зелений блиск, анімація та об’ємні елементи — ось який тепер новий Alliance. Використовуючи існуючу айдентику організації, ми додали трохи дизайну в індустрію кіберспорту та створили платформу, яка передає естетику відеоігр.

Make it useful

Важливість руху фанатів для спорту важко заперечити. Енергія надійного фан-клубу — це паливо для успіху команди. Ось чому роль фанатського мерчу у гейм-комьюніті є надзвичайно важливою. Це основний спосіб продемонструвати свою підтримку та проявити відданість дивізії як в онлайні, так і поза ним. Переробивши веб-сайт, Alliance підкреслили важливість фанатів для свого розвитку та створили магазин як частину сайту з оновленими 3D-моделями товарів для зручності та комфорту прихильників.

Магазин закликає фанатів Alliance консолідуватися на платформі та підтримувати команди прозорим та чітким підходом. Новий Alliance хоче підкреслити відкритість та гідно оцінити внесок геймерів у кіберспорт через розвиток спільноти друзів.

Make it efficient

Новий веб-сайт позначив більш суттєві зрушення у стратегії компанії. Відтепер Alliance представлений онлайн як спільнота, зосереджена довкола гейм-лідерів, що краще представляє персонально гравців та дивізії. Новий веб-сайт дозволяє отримати більш детальну інформацію про досягнення кожного гравця, його історію, особистість та команду, а також зануритись у його інтереси.

З концептуальної точки зору, цей крок ставить гравців у центр уваги та розвиває їхні особисті бренди, оскільки персональний вимір — це сила організації. Новий Alliance спрямований на створення простору, зручного для вболівальників та гейм-спільноти.

Alliance — це всесвітньо відома кіберспортивна організація, яка збирає найбільш конкурентних гравців у найпопулярніших відеоіграх у світі. Незабаром після створення Alliance, їхня команда Dota 2 на чолі з Джонатаном «Лодою» Бергом потрапила на вершину сцени і згодом в «Егіду чемпіонів», коли виграла The International 2013.

Загальний стиль нового Alliance максимально наближений до ігрової індустрії та кіберспорту та відрізняється від аналогічних банальних та старомодних корпоративних платформ. Основна увага приділяється розділам гравців та їхнім особистим історіям, підкреслюючи, що головною силою кіберспорту є люди: виробники ігор, гравці, фанати, які рухають кіберспорт вперед.

У Hexagon ми цінуємо клієнтів, які прагнуть до змін та розвивають глобальні індустрії для користувачів. І як віддані фанати спорту, ми завжди раді співпраці зі спортивними організаціями по всьому світу. Так, як ми це зробили з Watford FC рік тому чи цього разу з Alliance. Або навіть ще краще!

1
3740