Колекція напоїв: неймінг, логотип і фірмовий стиль для мережі магазинів


Клієнт звернувся до нас із запитом на створення назви, логотипа та фірмового стилю для мережі алькогольних магазинів. Основна ідея майбутнього бренду була така — купуй алкоголь не для того, щоб відірватись від реальності, а щоб доповнити її цікавими смаками та новими враженнями.В ході дослідження ми помітили, що хороший алкоголь люди часто зберігають вдома для особливих нагод, формуючи таким чином власні колекції. З цього і виникла ідея для неймінгу. 

Відштовхуючись від обраної назви, ми розвинули концепцію колекціонування до більш глобального рівня. Нам вдалося поєднати в один зрозумілий символ Музей, як основне місце зберігання найцінніших колекцій, та атрибути алкоголю — пляшки з келихами.


 

Щоб підкреслити ставлення до алкоголю як до мистецтва, ми використовуємо стилізовані зображення різних картинних рам, які доповнюємо фірмовими ілюстраціями у поєднанні з фрагментами класичних живописних полотен різних епох. Також в комунікації бренду передбачено використання персонажів — ними стали герої картин, присвячених вину та іншим видам алкоголю.  

 

 

 

 

 

2
633