Колеса всьому голова

Ім’я та айдентика для постачальника автозапчастин

У далекому 1993му, коли в наш регіон тільки-тільки почали заїжджати іномарки, з’явився запит на якісні автозапчастини. Тоді і була заснована компанія PitStop, яка завозила з-за кордону деталі для цих іномарок.

Компанія виросла і у свої 27 має інтернет-магазин, мережу роздрібних магазинів, мережу регіональних представників по всій Україні та свій автосервіс BOSCH.

У 2018му PitStop вирішив зробити тотальний тюнінг – змінити назву та логотип. Хотіли щось сучасне, але стримане. Бо основа їх аудиторії – консервативні гуртовики (СТО, автомагазини, фірми).

Спершу придумали ім’я. Клієнтів компанії об’єднує любов до автомобілів. Так народилась назва Syndicar – об’єднання автомобілістів, або автосиндикат.

Із першої літери нового імені – S – зробили знак, який став основою логотипу.

Розділивши S на чотири частини, додали йому динаміки та автомобільного характеру. Елементи сформували чотири кільця – як колеса в авто. Це дало ідею, як використати прийом для рекламних потреб компанії.

Геометрію колеса взяли за принцип у дизайні комунікації. Блоки з інформацією, на яку варто звернути увагу, розміщені у контрастних колах, які перекликаються із логотипом і формують цілісно поєднану композицію.

Так із простого рішення для лого виросла єдина візуальна система, яка об’єднала айдентику, комунікацію та нове самовідчуття компанії.

668