Коли локація породжує бренд-концепцію

Концептуальна брендингова агенція iden.team створила концепцію бренда, логотип та мінімальну візуальну систему для нового кафе у Києві.

Сьогодні реальність кожного українця в тому, що потрібно вміти балансувати, щоб просто не з’їхати з глузду. Балансувати між вибухами та келиком сухого із друзями, між повітряною тривогою та тихою кавою наодинці, між новинами та романтичною вечерею з коханою людиною. Сьогодні як ніколи нам потрібні місця, де можна хоч на мить відключитись від стрічки новин та гучних сповіщень від «Київ Цифровий».

Таким місцем стало кафе, яке нещодавно відкрилось на території ЖК «Русанівська гавань» у Києві.

Заплющ очі. Перші весняні промені пригрівають твоє обличчя, легкий вітерець відчувається на шкірі, а аромат кави ніби огортає тебе мʼякою ковдрою… Вітер. Навіяно кавою

Ця бренд-концепція повністю базується на особливості локації. Це Русанівська набережна, це Дніпро, це завжди легкий бриз. Саме така атмосфера і робить це кафе ніби прихистком для твого емоційного стану. Сьогодні, коли це так необхідно.

Вітер легко відчути, почути — але не побачити. Ми впізнаємо його у хвилях, у похилених травах, тріпотінні листя, польоті пташки, насипі піску. Цей образ і передано в логотипі та графічних елементах бренда.

Логотип представляє собою рукописне накреслення з невимушено розхитаними літерами, ніби підправленими вітром. Літеру «т» зображено схожою на хвилю. В логотипі багато вільного простору, що передає легкість, мінливість вітру. Графічний символ над текстовою частиною — це звична візуальна стилізація вітру. А кілька літер у дескрипторі «навіяно кавою» похилі, ніби це вітер показав свою присутність.

До речі, ідею з похилими літерами ми підтримуємо в усій стилістиці, у заголовках та коротких повідомленнях.

Створено декілька елементів, які також візуально передають присутність вітру та доповнюють графічну систему — це похилені трави, хвилі (елемент, схожий на літеру «т» у текстовій частині лого) і власне графічний елемент «вітер». 

Цей проєкт — напевно, найменший у нашій практиці, але наявність концепції бренда та поєднання цих простих речей у графіці вже здатне створити настрій та певну ідентифікацію, що дозволяє правильно вибудовувати бренд.

А власників кафе ми вважаємо справжніми героями, які попри активну фазу війни та обстріли ризикують і відкривають новий заклад та створюють атмосферу, якої ми всі так потребуємо.

4028