Комфортний сайт для гастроклініки Olymed

Розповідаємо, як створили простий та комфортний сайт для найкомфортнішої гастроклініки в Україні.

Хто наш клієнт та для чого йому новий сайт?

Olymed — це найкомфортніша гастроклініка з найточнішим обладнанням в Україні. Коли ми почали працювати над ребрендингом, то зрозуміли: сайт, який є одним із основних каналів комунікації з клієнтами, не розповідав про переваги Olymed: скрупульозний підхід до підбору та дезінфекції обладнання, найдовші 50-хвилинні консультації, сучасні методики знеболення під час досліджень. 

Він не відображав позиціонування клініки, як найкомфортнішої гастроклініки з найкращим в Україні обладнанням. Дизайн сайту був застарілим для категорії, а основний контент — енциклопедичні статті — не давав конверсії. Ми розуміли: перезапускати бренд без нового сайту буде неефективно. 


Як було:


Як стало:

Як ми підходили до дизайну?

Ми відштовхувалися від двох речей: по-перше, ввідних з позиціонування бренду (найкомфортніша гастроклініка, 5-зірковий готель для твого ШКТ). По-друге, ми провели серію інтерв’ю з клієнтами й потенційними клієнтами Olymed та дізналися, що найважливіше при виборі клініки та замовленні конкретної послуги.  

У структурі ми виділили чотири маркетингово важливі продукти та винесли їх у головне меню. Щоб не обтяжувати та не ускладнювати навігацію, ми прибрали всі додаткові блоки. Сайт вийшов простим, зате покрив собою більшість задач, які хоче вирішити реальна людина.

Чим наш контент відрізняється від інших клінік?

Кожен розділ сайту детально та поступово покриває запитання, що виникають у клієнтів. На приклад, у розділі про колоноскопію пацієнт дізнається про все: що входить у ціну за комплексне дослідження, які стандартни проведення колоноскопії в Olymed, як підготуватися до дослідження та як воно буде проходити, як відбувається видалення поліпів та скільки це коштує, яким буде відновлювальний період і навіть варіанти дістатися дому після медикаментозного сну. 


Комфорт на кожному етапі

Про комфорт на сайті говорять навіть нетипові для клінік блоки: гостей зустрічає фото привітної хостес Анастасії, яку вже впізнають клієнти, можна знайти, де припаркуватися чи поїсти. 

Найточніше обладнання в Україні

Також ми сфокусувалися на скрупульозному підході до діагностики та найновішому в Україні обладнанні, яке закупила клініка. 


Команда

Ми показали не лише лікарів, а й усю команду клініки, що створює комфорт на кожному етапі.


Що незвичного ми додали?

Ми зіграли, як класичні маркетологи: зробили на сайті велику нестандартну кнопку «Записатися», вона доступна, куди б ми не зайшли. Усі тексти на сайті написані простою та зрозумілою мовою.


Комфортні кольори та іллюстрації

Лише два спокійних кольори, простота дизайну та відсутність нав’язливої інформації про хвороби допомогли нам відійти від концепції поліклініки та створити враження крутого сервісу для підтримки здоров’я ШКТ.

До роботи з зображеннями також підійшли нетипово: створили абстрактні та приємні для ока ілюстрації, що передають потрібну суть, але не викликають відчуття відрази чи сорому. 


Нестандартні іконки

Замість стандартних іконок ми розробили набір лінійних ілюстрацій, що продовжили абстрактну стилістику:

Зручна мобільна версія

Результат

Сайт запустили лише 2 тижні тому: клініка ще не використовувала його для промо, але навіть за цей час у період карантину ми щодня отримуємо по декілька запитів з оновленого сайту. Поки рано говорити про конкретні цифри, але якщо порівняти наш старт з даними попереднього сайту (трафік був, але конверсія в реальні запити — практично нульова), то і ми, і клієнт дуже задоволені результатом.

1
2470