Комунікаційна кампанія «Скажи LOVE YOU мовою подарунків»

LOVE YOU — новий ювелірний концепт на ринку України. Бренд позиціонує себе експертом у сфері ювелірних подарунків. LOVE YOU — перший бренд у ювелірному сегменті, який розділив свій асортимент на тематичні сети для того, щоб максимально полегшити процес вибору подарунку для рідних та близьких. Одна з комунікацій бренду — говорити мовою подарунків. Тому LOVE YOU щомісяця створює креативні прес-паки, які можна помітити в українських інфлюенсерів.

Скажи LOVE YOU

До Дня Закоханих бренд запропонував зірковим інфлюенсерам ще раз нагадати коханим половинкам про свої почуття. LOVE YOU відтворили символ бренду, повітряну кулю, в креативному прес-паку з солодким презентом та тендітною прикрасою бренду.

Повітряні кулі від LOVE YOU можна було помітити в Тимура Мірошниченка, Свята Бойко, Євгена Кота, Романа Свечкоренко, Дмитра Корнелюка, Тараса Цимбалюка.

Дозволь собі декілька хвилин безтурботності

У вирі подій ми часто забуваємо про любов до себе. Бренд занурив друзів бренду у світ LOVE YOU та запропонував порелаксувати з кольє з написом LOVE, який говорить сам за себе.

Тотальний релакс помічено на сторінках інфлюенснрів Марини Філіпчук, Анастасії Марків, Христини Христоньки, Ілони Кузнецової. 

Так звучить кохання

У липні бренд презентував власний ніжний трек, який закликає частіше зізнаватися в своїх почуттях коханим. Пісню записали на милий плеєр з рожевими навушниками, а кольє з написом LOVE YOU стало нагадуванням, що сказати про свої почуття можна й мовою прикрас.

Як звучить кохання слухали блогери Анастасія Талпа, Ірина Пістрюга, Діана Машталір, Марина Смаль, Анастасія Іванишин.

Прикраси вільних українців

До Дня Незалежності бренд LOVE YOU зміг підібрати правильний меседж, аби зізнатися в любові до України - створили сет LOVE UKRAINE для вільних українців. Адже про любов до України хочеться говорити не тільки словами, вчинками, а й подарунками.

Прикраси з жовто-блакитною емаллю на кольорових шнурках можна помітити в Діани Глостер, Анни Притули, Марії Кутишенко, Діани Варчук, Анни Кошмал. 

Блакитна коробочка – перша емоція

Пакування – це особливий момент у світі LOVE YOU. Аби сам процес дарування наповнював душу передчуттям дива, консультанти з подарунків турботливо запаковують прикрасу у коробочку фірмового блакитного кольору, перев'яжуть її ніжними рифленими стрічками, а подарунковий пакет встеляють хрумким папером з фірмовим парфумом Amore.

Аби підкреслити цю особливість, бренд презентував друзям бренду індивідуальні підвіси в багатошаровій подарунковій коробці з підказками. Адже саме особливе пакування дарує першу емоцію від подарунку.

Розпаковували Ілона Гвоздьова, Лідія Кошарська, Владислава Роговенко.

PINK PUMPKIN

Аби відсвяткувати Хеловін у концепції бренду, LOVE YOU змінили моторошну усмішку гарбуза на милі рожеві "pumpkin love", а "boo" атрибути на золоті прикраси. Залишили тільки чорну емаль на тендітних сердечках - прикрасах сезонного сету LOVE AUTUMN.

Регулярна креативна комунікація бренду з інфлюенсерами допомогла познайомити аудиторію з головною концепцією LOVE YOU - бренд ювелірних подарунків.

Загалом один кейс може охопити від 150 000 до 500 000 аудиторії. 

288