Комунікація з акцентом на власному «я» для клініки здоровʼя та краси

Grape оновили айдентику та стратегію комунікації клініки Grace.

Клініка Grace — перший приватний медичний заклад в Україні, де почали пропонувати клієнтам комплексний підхід до здоровʼя та краси. Тут орієнтуються на потреби й запити кожного клієнта та допомагають досягти балансу між внутрішнім відчуттям себе й зовнішнім виглядом. Не змінюють людину, а вдосконалюють її.

У 2007 році Grace почала роботу як клініка пластичної хірургії, а з часом розширила спектр послуг. У 2021 році Grace вже мала репутацію преміальної, чи навіть люксової клініки пластичної хірургії за рівнем лікарів, сервісу, аудиторії, цінової політики, з власним маєтком, історією й експертизою. Проте ця історична закритість та “елітарність” почали заважати розвитку бренду і бізнесу клініки.

Завдання

Оновити стратегію бренду клініки, розширити та омолодити аудиторію клієнтів. Тож бренд-маркетингова агенція Grape допомогла клініці розставити правильні акценти у стратегії, дизайні та комунікації.

Рішення

Відвідувачів клініки здоровʼя та краси об'єднує те, що вони завжди ставлять себе та своє здоров'я на перше місце: обирають профілактику, а не лікування, обирають сон та здорове харчування, обирають топових фахівців та сучасне обладнання — обирають Grace.

Так з'явилось стратегічне повідомлення — «Grace — клініка для тих, хто обирає себе», — яке отримало пряме продовження в дизайні та комунікації.

Наголос над літерою «а́» у логотипі — це любов до себе та до власної винятковості. Адже коли ми себе любимо, ми завжди робимо акцент на собі.

Ідею акценту на собі продовжили і в комунікації. Героями рекламної кампанії стали «образи» клієнтів клініки, які у центрі уваги насамперед для самих себе, чим і виділяються серед сірого натовпу.

Команда

Grace

Власниця та ідейна натхненниця клініки — Людмила Килівник

СЕО — Світлана Кузнєцова

Director of Marketing — Олена Резнікова


Grape

СЕО — Юрій Гладкий

Креативна директорка та копірайтерка — Оксана Деньга

Директорка зі стратегії — Олена Головатюк

Стратеги — Олександра Терещенко, Андрій Чаплик

Копірайтери: Ольга Ткачук, Олена Тищук, Ольга Казакова

Дизайнери: Ольга Чарук, Юлія Пашко, Віра Кренделєва, Володимир Клімик

Директорка з клієнтського сервісу — Ольга Бояндіна

Менеджерка проєкту — Діана Бутешова


Фотографиня кампанії — Аня Гончарова

1742