Корпоративний сайт для Parimatch від діджитал-агенції CF.Digital

Створення корпоративного інтернет-ресурсу для бренду Parimatch — сайту про соціальну відповідальність бізнесу, меценатство, спонсорство, освітні програми та благодійність бренду.

Клієнт

Parimatch – відомий на весь світ бренд зі спортивного беттінгу. Це одна з найпопулярніших інноваційних онлайн-платформ для ставок у Європі. На сьогодні бренд Parimatch – меценат спорту №1 в Україні. У портфелі партнерських проєктів – Національна збірна України з футболу, ФК «Шахтар», ФК «Ворскла», Федерація баскетболу України, Українська хокейна ліга та ін.

Завдання

Головним завданням команди CF.Digital було об'єднати на одному ресурсі абсолютно різні й багатогранні проєкти бренду Parimatch. Укласти це в єдину стилістику і зрозумілу користувачеві структуру. Дати можливість швидко знайти всю необхідну інформацію. Адже однією з проблем, що з ними стикнулася команда CF.Digital, був обсяг медійного контенту, що мав бути присутній на сайті. 


Рішення

CF.Digital розробили ресурс, який дає користувачеві можливість ознайомитися з проєктами бренду, дізнатися про їхні цінності, команду й амбасадорів, бути в курсі всіх новин. Оскільки структура сайту мала містити в собі всю діяльність бренду, було розроблено меню і пошук, які дозволили швидко здійснювати навігацію по сторінках і новинах сайту.

На головній сторінці, поділені за категоріями, розмістили всі напрямки діяльності, щоб користувач міг відразу отримати уявлення про бренд. Використовуючи різні анімації, а також поєднуючи вертикальний і горизонтальний скролл, ми не даємо користувачеві нудьгувати, показуючи всю багатогранність проєктів.

Також був розроблений широкий набір блоків, які дозволяють правильно структурувати контент різного типу і стилю, що дуже важливо для корпоративного ресурсу.

Щоб користувач відчув весь драйв і активність, властиві комунікаціям бренду Parimatch, при переході на сайт користувач бачить відео, встановлене в якості прелоадера.

Окремо була розроблена чорна тема для внутрішніх сторінок, що дозволяє краще акцентувати увагу на певній інформації і простіше сприймати контент.

У розробленні сайту використовувати передові технології, такі як WebP ㅡ сучасний формат зображень, який збільшує продуктивність завантаження сторінки за рахунок зменшення розміру медіафайлів. Таким чином вдалося уникнути довгих завантажень сторінок і отримати швидку роботу ресурсу.

На базі векторної графіки SVG побудували елементи інтерфейсу, які інтегрували у код сторінки, що дозволило нам реалізувати максимально дружній користувацький інтерфейс та зручну взаємодію з сайтом.

Результати

  1. Корпоративний інтернет-ресурс у стилістиці бренду Parimatch із сучасним дизайном та анімаційними елементами.
  2. Єдина стилістика і зрозуміла структура, які дозволяють користувачеві швидко знайти будь-яку інформацію про новини та проектах Parimatch.
  3. Широкий набір блоків, які допомагають структурувати контент і легко сприймати інформацію на сайті.
3120