Корпоративний сайт та інтернет-магазин

Необхідність у створення корпоративних сайтів в форматі бренд-медіа не втрачає свою актуальність, а тільки примножує її. У наш час подібні корпоративні сайти — це єдині власні медіа компанії, де вона може знайомитися з користувачами у зручній формі, надавати максимум необхідної інформації, акумулювати всі клієнтські дані в одному місті та конвертувати відвідувача в споживача. Особливо це зручно, коли до корпоративного сайту компанії підв’язано якісний інтернет-магазин. Яскравим прикладом поєднання корпоративного сайту з e-commerce платформою є кейс digital-агенції SEVENTEAM для Lenovo Ukraine.

Клієнт:

Lenovo Ukraine - дочірня компанія транснаціональної корпорації Lenovo Group Limited, яка є найбільшим виробником персональних комп'ютерів у світі з часткою на ринку понад 20%. Lenovo також займає п'яте місце з виробництва мобільних телефонів та входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500.


Задача

Український офіс компанії Lenovo поставив завдання створити та зв’язати інформаційну корпоративну платформу бренду, де буде міститися максимально детальна інформація про компанію, та інтернет-магазин Lenovo.

Реалізація

Для реалізації бізнес-завдань клієнта, ми запропонували створити корпоративну медіаплатформу зі сторінками для різних ліній продуктів, новин та технічного блогу для додавання посилань на позиції в онлайн-магазині. Для легкої навігації між двома платформами ми додали на видному місці кнопку з закликом перейти до інтернет-магазину Lenovo та навпаки. Завдяки зручній навігації у споживача є можливість ознайомитися з діяльністю компанії та легко придбати її товари. Детальна інформація про компанію, що міститься на сайті, підвищує довіру споживача до бренду й впливає на придбання товару.

При розробці сайту ми передбачили техно-блог, на якому компанія буде комунікувати з аудиторією та сприяти їх залученню. Ми під'єднали редакційний контент, брендові кампанії та історії про продукти, щоб аудиторія Lenovo знайшла для себе те, що їй цікаво. Наявність блогу на корпоративному сайті компанії має ряд переваг, а саме:

  • краще ранжування у пошуковій системі;
  • побудова довірливих стосунків з аудиторією;
  • додатковий трафік до інтернет-магазину Lenovo.

Однією з основних проблем було адаптування сайту для мобільних пристроїв без шкоди для продуктивності, адже структура сайту вийшла достатньо складною. Для розв'язання цієї задачі ми адаптували сайт під різні види електронних носіїв та розробили окрему версію для кожного з них. Структура навігації платформи змінюється між мобільним пристроєм, планшетом та настільною версією.

У основу дизайну сайту лягла літера L. Вона визначає положення всіх елементів на платформі. Основним кольором сайту став червоний, корпоративний колір Lenovo, який поєднується з іншими.

Результат

Ми створили корпоративну медіаплатформу для світового бренду та об’єднали її з інтернет-магазином. Наразі, SEVENTEAM забезпечує технічну підтримку сайту Lenovo та разом з клієнтом працює над покращенням роботи, адже важкий технологічний продукт потребує інвестицій у свій розвиток на постійній основі.

1820