Креативний стенд від Delta Design: бренд DEKALB

Цей виставковий стенд вирізняється з-поміж інших як хмаросяг у передмісті.

Він не слугує для демонстрації — він є нею. Саме так команда Delta Design побачила уособлення роботи компанії «Декалб» - виробника професійного насіння с.-г. культур.

Вимоги від замовника:

Наочно відобразити у стенді високу врожайність насіння соняшнику, ріпаку та кукурудзи. Показати особливу властивість кукурудзи – потужне стебло та коріння. Зробити стенд таким, щоб вирізнявся у щільній павільйонній забудові. Окрім того конструкція обов’язково мала містити: рецепцію, зони для презентації продукції й спілкування з гостями, закриту переговорну кімнату, технічну зону, екрани для демонстрації промо-відео.

Ідея

Для збільшення зорового розміру вирішили задіяти простір над орендованою площею, аж до стелі. Родючість відобразити потоками насіння, яке ніби сиплеться з раструбу комбайна у бункери, які настільки переповнюються, що зерно струменить далі. Опорні колони органічно ставали стеблами, а поверхні рецепції та «бункерів» - місцем для розміщення слоганів та графічних об’єктів.

Як це втілювали

Раструб та бункери були створені з металевих каркасів, обтягнутих легкими банерами, а потоки створили з полотна тканини, на якій надрукували безшовні текстури насіння. Бункери, окрім декоративної функції, виконали і суто практичну – розподілили простір стенду на три зони.

Кріплення елементів до стелі павільйону дозволило зробити конструкцію легкою, такою, що ніби пливе у повітрі, і це дало можливість зменшити кількість опорних елементів і створило багато простору для відвідувачів. А «потоки насіння» приховали ці кріплення. Стінки приватної зони декорували і перетворили на панелі для розміщення екранів.

Колони-стебла доповнили подіумами, які символізують коріння і одночасно служать місцем для розміщення мішків з насінням. На додачу розробили пластикові стійки для рекламної поліграфії, та акрилові конструкції для показу качанів кукурудзи, які встановили на рецепції.

Стенд майже казковий, та саме цього ми й прагнули: показати, що звичайне і повсякденне вирощування рослин для нашого столу є справжнім дивом.

573