Кричати голосніше за всіх: ребрединг мережі Termo Union

Емоції з котлів, або як GRAM Branding створили новий образ для мережі магазинів систем опалення та водопостачання Termo Union.

Termo Union — мережа магазинів системи опалення та водопостачання. GRAM Branding каже, що найцікавішим викликом було перевернути уявлення людей про ремонт. Вийшов цікавий та несподіваний кейс.


Завдання:

«Основним запитом клієнта було відрізнятись на фоні своїх конкурентів, що відверто здалося нам не надто важким завданням, адже конкурентне середовище мережі — доволі однотипне. Кожен подібний магазин на ринку копіює стилістику німецьких компаній, вважаючи, що так виглядатиме надійно та викликатиме довіру клієнтів. В реальності, ніша нагадує базар, де кожен невдало намагається перекричати конкурента. Ми надихались естетикою вітчизняної «базарної» комунікації, тож нашою ціллю було “кричати голосніше за всіх”».

Процес:

«Дослідивши аудиторію, ми побачили біль, який став поштовхом для розробки нової айдентики: якщо тобі потрібно в магазин системи опалення та водопостачання, скоріше за все твій ремонт якраз в розпалі. Кожна людина, яка переживала в своєму житті подібний досвід, погодиться, що справа ця не з приємних. Ремонт виснажує і тягне з тебе час, гроші та нерви. Проста істина: коли людина потрапляє в середовище магазинів систем опалення, то вже знаходиться в поганому настрої, а довкола їй пропонують „німецьку якість з українською душею“, „вигідні знижки тільки тут і сьогодні“.»

Рішення:

«Ми вирішили змінити уявлення аудиторії про ремонт і типовий магазин опалення та водопостачання, зробивши айдентику мережі сучасною та яскравою.Труби стали основою нового шрифтового логотипу компанії, а одним з елементів айдентики є зірочка, що комунікує і «термо», і «юніон».

Не секрет, що більша частина цільової аудиторії магазинів опалення — майстри, прораби та господарі — чоловіки. Тому Termo Union може дозволити собі бути дещо брутальним. Наш підхід: мінімум занудства, максимум емоцій. Адже чоловік, якому потрібно поставити новий котел, швидше помітить і довіриться Termo Union, що говорить до нього його мовою, вміє жартувати, виглядає як сучасна компанія, яка надає якісний сервіс. Якби TermoUnion був людиною, він би поклав руку на плече клієнта і промовив: „ремонт — то не так страшно, як тобі здається, мужик..“.»

У результаті нашої роботи підвищилась впізнаванність та запам'ятовуваність бренду. Termo Union вдалося виділитися серед конкурентів. Потік клієнтів збільшився, а мережа магазинів розширилась на 30%.

Олександр Топольницький, СЕО GRAM Branding


Дізнатись більше про ребрендинг Termo Union можна тут.1
2428