KSE BUSINESS

Постійне навчання – це запорука успіху в умовах сучасного світу. Наша команда працює з бізнесами різних сфер, в кожній результат залежить від знань про ринок, розуміння тенденцій і швидкої реакції на зміни. Окрім досягнення конкретних результатів, у кожному проєкті ми даємо клієнтові цінні знання, які він може застосовувати надалі. Тому під час співпраці з KSE ціннісно ми одразу заметчились. Київська школа економіки розробила «Тренінговий курс з кластерного менеджменту».

Мета проєкту: підтримати управлінців кластерів у їхніх прагненнях стати ефективними та впливовими інституціями в українському бізнес-контексті. Цінність цього навчання в тому, що воно розкриває важливість адаптації до динамічних умов ринку, особливо в контексті Європейської інтеграції. А також надає інструменти для глибокого розуміння європейських стандартів, практик і вимог.

Завдання проєкту: залучити кластери до взаємодії, проінформувати їх про курс і отримати 20+ заявок від представників C-level на навчання.

З ЯКИМ ВИКЛИКОМ МИ ЗІТКНУЛИСЯ?

“Досягати поставлених результатів за максимально короткі строки” – вигадка? Ні, це якісна робота FoB. За стислі терміни ми мали залучити до навчання велику кількість представників кластерів України. Складність полягала у тому, що тематика навчання специфічна. Не всі розуміли, що таке кластер, чи підходить їхня організація під цей тип обʼєднань, чи буде курс корисним для них. До того ж був конкурсний відбір на курс, ліди мали бути якісними. Нашим завданням було доступно донести до потенційних студентів інформацію про навчання, пояснити, хто підпадає під визначення кластера, виявити найбільш зацікавлених учасників. У цьому проєкті ми протестували багато інструментів, щоб залучити людей: реклама, робота зі спільнотами, пошук контактів представників кластерів, особиста телефонна та письмова комунікація з ними. Так-так, роль сейлзів виконували також ми. Перегляд сотні сайтів, сторінок у фейсбук і лінкедині, щоб знайти контакти тих, кому навчання принесе найкращий практичний результат.

ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО?

- Розробили план запуску реклами та підготували креативи
- Запустили рекламну кампанію на лідогенерацію та залучення
- Створили медіакарту для роботи зі спільнотами
- Підготували скрипти для розсилки та розмов з представниками кластерів
- Провели перемовини зі спільнотами для визначення умов публікацій, охоплень та сегментів ЦА
- Домовилися про публікації у тематичних спільнотах
- Створили скрипти для роботи з лінкедин
- Комунікували із представниками Кластерів у лінкедин
- Працювали з лідами, які надав клієнт, та тими, які прийшли з різних каналів – телефонували, писали, нагадували про заповнення форми на участь, розʼяснювали запитання в анкетах, знайомили з програмою навчання
- Комунікували з кластерами, які подали заявки, та домовлялися про інтерв’ю

РЕЗУЛЬТАТИ

69 589 охоплень
1 692 залучення
235 контактів
51 заповнена заявка
38 (47%) запрошених до співбесід С-level представників кластерів
16$ середня вартість ліда
21,5$ середня вартість ліда з поправкою на релевантність

НАД ПРОЄКТОМ ПРАЦЮВАЛИ:

Акаунт-менеджерки Ніколайчук Юлія та Балан Марія
Стратеги Рейзор Зеро та Колесник Андрій
Копірайтерка Борох Наталя
Арт-директорка Загуменна Анна
Дизайнерка Поліщук Наталія
Диджитал-спеціалістка Мотько Олена
Таргетологиня Романова Олена

33