Laska Upcycle Merch

Laska Upcycle Merch: як українські креативники перетворили старий одяг у модний інструмент для збереження планети.

Благодійний магазин Ласка разом з креативною агенцією Bickerstaff.356 запустили еко-свідомий проєкт для бізнесів та їхніх команд. 

Усі компанії грішать, випускаючи свій мерч. Ну, ви знаєте цей тип одягу: світшоти і футболки з логотипами вашою коханої роботи, або ще гірше – не коханої, які щороку ви отримуєте новесенькими для підтримки корпоративного духу і майже одразу починаєте в них спати, прибирати та їздити до бабці на дачу. Вся ця величезна купа речей, які особливо нікому не потрібні народжуються вже старими і складають велику частину текстильної промисловості світу.

Це все здалося нелогічним Ласці і Бікерстафу, тож вони створили проєкт Laska Upcycle Merch – мерч для брендів з одягу, який вже було вироблено і який вже прожив своє життя перш ніж стати частиною чиєїсь корпоративної культури.

Кожна еко-свідома компанія може замовити власну партію мерча і тоді Ласка разом з Printostan нанесуть логотипи компанії на худі, світшоти і футболки, які готові пожити ще одне життя.

В чому клас? Клас в тому, що бренди отримують унікальний одяг зі своїм логотипом, по дорозі вберігаючи планету від зайвого виробництва і роблячи добрі справи разом з Ласкою.

Окрема важлива частина проєкту — це робота і підтримка просто заради великої ідеї продакшн-бюро Adje разом з режисером Євгеном Гожейшим, які створили комедійний дачний мюзикл для промо кампанії. Сайт розробила студія Ribs, а фотосесію першого дропу мерча створила талановита фотографка Таня Нікітіна.

До проєкту встигло долучилися понад 20 компаній, яким не байдуже: Adje ProdBuro, KAMA, Планета Кіно, Comfy, 2332, IAMIDEA, Косатка, NO STARS, ESSE HOUSE, LIMELITE, Chicco, Sheriff, AJAX, Veganistan Brat, Jacuzzi, Burger farm, Banda, illuminator, LT15, Twiga, Україна без сміття та Bickerstaff.734. Символічним стало те, що фото першої колекції мерчу зроблені на сортувальній станції Україна без сміття.

Також стати небайдужим можна отут: https://merch.laskastore.com/ 

Усі зароблені кошти Laska передає українським благодійним фондам.

4693