Leletko&Pronyk створили комунікаційну стратегію для попкорну

Light Corn - новий бренд натурального попокорну. Наше завдання в тому, щоб створити стратегію комунікації в рамках виділеного бюджету. Тому інстаграм обрали основним каналом.

Ми провели опитування та глибинні інтерв'ю з потенційними клієнтами. Створили анкету і відправили в тематичні телеграм чати. Протягом тижня тривало опитування. Декілька з тих, хто його пройшов, погодився на глибинне інтерв'ю. Після цього, виділили 4 основні сегменти - школярі до 17, студенти 18-21, дорослі 22-27 і сім'ї з дітьми. Виходячи з дослідження, 70% опитаних купують ласощі не тому, що голодні, а для того, щоб потішити себе. 

Інсайт після дослідження в тому, що незалежно від віку чи соціального статусу, в кожного бувають важкі дні. Хтось втомлюється після школи, універу, а хтось після роботи. Не встигаєш з дедлайнами, втомився сидіти на дієті або просто хочеш залипнути на ютубі. Якими б не були життєві ситуації, часом треба відпочити, розслабитися, відпустити ситуацію.

Бо кожному потрібна підзарядка. Тому Light Corn - це лайткорна підзарядка. Така, після якої справи вирішуються швидше і настрій кращий.


Спец проєкт

Чули сумну історію про наркотики в телеграмі? Ми хотіли перетворити її в позитивну. Тому влаштовуємо активності. Ховаємо коробки попкорну по місту і даємо підказки, де їх знайти в телеграм каналі бренд.

Результат

Клієнти самостійно ведуть інстаграм по нашій стратегії. За два місяці інстаграм виріс до 2000 активних фоловерів. Найактивнішою в інстаграмі виявлися аудиторія до 17 років. Вони активно коментують, беруть участь в конкурсах, ставлять запитання під постами.

1464