LIME Systems

DL Agency створили корпоративний сайт для Lime Systems – українського розробника програмного забезпечення для банківської сфери. Продукти, створені компанією, запроваджені у понад 40 банках України.

Перед командою DL Agency стояло завдання зробити редизайн сайту компанії Lime Systems. Новий дизайн мав символізувати сучасність, технологічність та зручність продуктів для банкінгу. Бажанням клієнта було здивувати та залучити нових користувачів, при цьому донести їм великий обсяг інформації про продукти та послуги у простій та зрозумілій формі.

Головна сторінка зроблена на темному тлі, вона яскрава та динамічна, з цікавою анімацією. Брендові кольори використані із застосуванням світіння та розмиття.

Основною цільовою авдиторією є менеджери банківської сфери, які цінують ясність, чіткість та зрозумілість. Тому внутрішні сторінки сайту виконані на білому тлі, а колірні акценти та графічні елементи використані мінімально, щоб не відволікати увагу та спростити сприйняття великої кількості контенту.

На сьогодні Lime Systems має 11 продуктів, які важко візуалізувати, адже вони є програмним забезпеченням. Тому DL Agency розробила унікальні абстрактні ілюстрації зі своїм кольором для кожного продукту. Таке рішення допомагає користувачам легко розрізняти продукти та орієнтуватися в них.

Сторінки продуктів також вирізняються ще й тим, що містять інтерфейси кожного програмного забезпечення у вигляді ілюстративних скріншотів.


6635