«Лови досвід!» — флаєр для проєкту «Стажування» від Klitschko Foundation

Проєкт «Стажування» від Klitchko Foundation — це можливість для студента отримати перший досвід роботи та навички, а для фонду — покращити проєкти свіжими ідеями, поділитись знаннями, знайти нового члена команди.

Під час стажування студенти розвивають у першу чергу навички, які необхідні на будь-якій роботі. Серед них — проєктний менеджмент, командна робота, комунікації, емоційний інтелект, тайм-менеджмент. По завершенні проєкту його учасники стають більш упевненими в собі, частіше проявляють ініціативу.

Флаєр потрібен в якості одного зі способів промоції проєкту — для поширення на ярмарках вакансій. Він має наслідувати стилістику бренду Klitchko Foundation і в стислий термін (буквально за півхвилини) розповідати максимум інформації про проєкт, його ідею та можливості для учасників.

При створенні дизайну цього флаєра я вирішила відійти від «приївшихся» типових візуальних рішень, що асоціюються з подібними проєктами, де зазвичай зображають студентів і процес стажування, а натомість використовувати не такий очевидний, але чіпляючий і концептуальний віжуал, який водночас є і цікавим, і простим. Тому я створила векторну ілюстрацію «Лови досвід!», яка відображає головну ідею стажувань. При цьому "рука" і "примара руки" — це наше відношення до різноманітних можливостей: або ми діємо і здобуваємо, або втрачаємо таку нагоду.

Не втрачайте можливостей — ловіть їх! ;)

*дизайн розроблено в межах курсу «Основи дизайну» від Creative Practice для підтримки ініціативи дизайн-волонтерства «Добре портфоліо».

620