Любов та анімація. Причому тут ведмеді?

Шоковані ведмедики заполоняють соціальні мережі, екрани смартфонів та метрополітен. Що це таке?

Найніжніша кампанія до 14 лютого, яку створили креативники Brain Tank, розлітається Києвом. Типові подарунки, у вигляді ведмежат, просто в шоці, що хтось ще не придбав для своєї половинки подарунок, адже вже час поквапитись.

Реалізацією займалася власна постпродакшн студія агенції — Brain Post, яка додала магію персонажам, щоб отримати «живу» та яскраву емоцію, яку дуже просто зрозуміти й навіть відчути на собі. 

Зробити сюжет про свято, до якого вочевидь, зараз нічого не резонує — це завдання із зірочкою. Бо не на часі. Нормальне життя не на часі, вже не кажучи про якесь його освітлення. Та чи можна відверто сказати, що не на часі кохати? Чи не на часі нагадати коханим про свої почуття? Вважаю, що навпаки. То ж, створюючи сюжет про День закоханих, ми намагались як найбільше вмістити те світло, яке в нас не вимкнути, — любов, багато любові. Ну і трошки гумору, як же без нього.» — DUDUS, артдиректор проєкту 

Агенція показала робочий процес над рекламним роликом, і він не менш захоплюючий:

Підсумуємо наступне, по-перше: любов завжди на часі, а з такою кампанією, у кожного, хто її побачить — заграє всередині щось дуже ніжне, таке, як перший промінь сонечка.

І по-друге: проста анімація, а скільки всього вирішує, скільки емоцій передає. Команда точно вгадала з образами, тому очікуємо, коли на власні очі у столиці побачимо цих ніжніших анімованих ведмежат.

304