Майбутнє української економіки: організація бізнес-заходів в умовах війни.

Життя в умовах воєнного часу диктує нам нові правила у сфері проведення заходів. Чи на часі організація івентів у наших реаліях? Однозначно так, особливо якщо їхня ціль — економічна стабільність, розвиток та відбудова України.

Команда MAINSTREAM цієї весни доклала зусилля до організації та PR-підтримки двох заходів у економічному секторі: Ukrainian Tax Reform And Anti-Сorruption Summit та Україно-Американський Форум War Time Economy.

У рамках заходів був організований діалог між владою та бізнесом, залучені провідні фахівці та експерти у сфері економіки та забезпечене ефективне медіависвітлення у провідних медіа. Для учасників подій були створені комфортні та безпечні умови на випадок ракетної небезпеки.

Детальніше про бізнес-заходи за підтримки команди MAINSTREAM.

1. Ukrainian Tax Reform And Anti-Сorruption Summit — платформа суспільного договору між державою та бізнесом для підготовки нової податкової реформи.

Завдання команди: Планування заходу та забезпечення присутності на ньому лідерів ділових кіл України, залучення спонсорів та партнерів, організація проведення заходу, PR-підтримка та координація роботи зі ЗМІ.

Результат: Саміт став одним із ключових економічних заходів в Україні у 2023 році. Подія зібрала понад 500 учасників: економічних та податкових експертів світового рівня, представників Офісу Президента, провідних українських компаній та профільних асоціацій.

2. Україно-Американський Форум War Time Economy — це майданчик партнерства, мета якого – прискорити інтеграційні процеси між діловими колами США та України.

Завдання команди: організація проведення заходу, PR-підтримка та координація роботи зі ЗМІ, підготовка пакета інформаційних матеріалів, організація ексклюзивних інтерв’ю та коментарів під час заходу.

Результат: Форум War Time Ecomony привернув увагу державних діячів та військових експертів України та США. Спікерами та учасниками події стали заступник Голови місії США в Україні Крістофер Сміт, Президент торговельної палати США в Україні Енді Хандер, Міністр оборони України Олексій Резніков, мер міста Київ Віталій Кличко та інші. За результатами PR-кампанії форуму MAINSTREAM вдалося забезпечити понад 240 публікацій у провідних ЗМІ.

1929