MAKE SENSE перетворили Конструктив у двигун нового будівництва

Агентство стратегічного маркетингу MAKE SENSE розробило бренд стратегію та провели повний ребрендинг для компанії Конструктив – одного з лідерів постачання будівельних матеріалів та професійної комплектації будівництва.

В процесі створення стратегії в агентстві провели серію досліджень, розібрали «на атоми» найуспішніших світових постачальників будівельних матеріалів, проаналізували українські та міжнародні тренди будівництва, а також провели серію глибинних інтерв’ю з забудовниками та учасниками ринку нерухомості.

В результаті з’явилось розуміння, що будівельному ринку України необхідна енергія, віра та мотивація будувати попри всі обставини, і робити це не так, як раніше, а по-новому! Не просто відбудувати зруйноване, а збудувати краще, ніж було. Раніше всі бачили безліч проблем з будівництвом у країні – забудова без ген.плану, відсутність урбаністики, складність процесу і т.д. Після всього, що люди пережили, вони хочуть бачити нові будинки «як в Європі», красиві сучасні вулиці, дитячі садки і мости збудовані за новими стандартами. А будівельники нового часу хочуть реалізовувати проекти по-новому – цивілізовано і конструктивно.

Стратегія побудована на універсальній потребі ринку – будувати нове і по-новому! В її центрі – філософія та принципи нового будівництва, які дають відповідь на питання – що значить будувати по-новому. «Заряджаємо на нове будівництво» – ключове повідомлення бренду і головний імпульс, який Конструктив дає ринку.

Кирил Терещенко, власник MAKE SENSE: «Бренд-стратегія для нас це не просто про маркетинг та позиціювання. Це про те, яку цінність дає бренд ринку, що змінює, які нові сенси привносить, яку нову роль займає і найголовніше – як все це допомагає йому отримувати новий бізнес результат. Власники компанії – два потужних підприємця, які своєю енергією, підходами та сенсами мають потенціал якісно впливати на весь ринок. Саме тому оновлений бренд Конструктив бере на себе відповідальність та «заряджає на нове будівництво»».

Володимир Горощук, СЕО та співвласник Конструктив: «Оновлена місія Конструктив – ми існуємо, щоб ринок будував більше і на якісно новому рівні! Для нас це значить зайняти нову роль, бути двигуном, який заряджає будувати по-новому, заряджає вірити в свої сили і в наш ринок. Ми також віримо у win-win-win, що разом можна досягти синергії та отримати нові результати! З першого контакту наші клієнти стають нашими партнерами. Для нас це значить об’єднання для реалізації масштабних цілей».

1514