«MAKE SENSE» розробили іміджеву кампанію для «Фармак»

Агентство стратегічного маркетингу MAKE SENSE розробила комунікаційну стратегію та розгорнула рекламну кампанію 360 щоб "розкрити очі" українців на інноваційність виробництва фармацевтичної компанії «Фармак».

«Фармак» – український виробник лікарських засобів європейського взірця. Завдяки якості продукції та інноваціям, компанія з 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України та одним із найбільших експортерів лікарських засобів.

Але багато українців живуть в розумінні, що українська медицина та технологічність поступаються іноземним виробникам. Мало хто знає, що вітчизняні фармацевтичні заводи, вже багато років проходять перевірки європейських регуляторних органів і відповідають їхнім стандартам. А «Фармак» на сьогодні експортує свої ліки в більш ніж 50 країн світу!

Головна креативна ідея і сенс комунікації: «розкрити очі» українців на технології та інноваційну діяльність української компанії «Фармак». Показати, що стоїть за виробництвом сучасних ліків і викликати гордість за українське.

Кирил Терещенко, власник MAKE SENSE: «В процесі аналізу досліджень ми зрозуміли, що існує розрив між правдою, якою компанія є всередині, і тим, що про неї знають українці. А правда в тому, що відвідуючи виробництво «Фармак» складається враження, що потрапляєш на космічний корабель з майбутнього! Ми проводимо національну іміджеву кампанію, щоб показати цю правду українцям і дати ще один привід для гордості!»

Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій «Фармак»: «Ми прагнемо змінити уявлення людей про якість українських ліків. Адже наші ліки відповідають світовим стандартам фармацевтики. Продукція компанії виготовляється на сучасному європейському обладнанні і успішно проходить міжнародні перевірки. Інновації та технології – це ядро «Фармак», і ми віримо, що в такі часи вони мають силу рухати економіку вперед!»

Комунікація кампанії 360 включає рекламу на ТБ і супроводжується прямими і непрямими проектами та комунікаціями.

1685