Мамі потрібна підтримка! Як Burda з інфлюенсерами протягом року рекламувала вітаміни ПреМама на мільйони жінок

Агентство Burda Media Influencer розробило й успішно реалізувало в digital рекламну кампанію з просування вітамінного комплексу для майбутніх мам ПреМама Дуо. Кампанія тривала рік і до неї цілеспрямовано залучили весь мікс інфлюенесерів: і мікро-, і нано-, і макро-, і селебрітіз. Вона охопила 5,6 млн унікальних користувачів. Як це вдалося?

Мета і завдання кампанії

Вітамінний комплекс для майбутніх і годуючих мам – особливий продукт, адже цільова аудиторія обмежена і її складно знайти виокремити. До того ж, цей продукт необхідний тільки в певний період життя жінок. Відтак потрібно постійно залучати нових споживачів, нових представниць цільової аудиторії.

Тому перед агентством стояла цікава і складна задача – знайти жінок при надії або тих, які планують вагітність, і зацікавити їх ділитися своїм досвідом і результатами вживання вітамінів. Ба більше, заохотити їх вживати вітамінний комплекс і після народження дитини.

Отже, серед завдань – пропрацювати велику базу інфлюенсерів, ретельно відібрати і правильно зміксувати лідерів думок за типами й впливом для цього конкретного продукту.

Загалом кампанія мала сприяти поширенню пізнаваності вітамінів ПреМама Дуо, лояльності споживачів і, зрештою, зростанню продажів компанії-виробника.

Реалізація

До співпраці залучили нано-, мікро-, макроінфлюенсерів і селебрітіз.

«Дуже важливо міксувати інфлюенсерів, які доповнюють один одного. Наприклад, великі блогери і селебрітіз краще «працюють» на рівень знання про продукт, а нано- і мікроінфлюенсери – на високу залученість і довіру. Загалом такий комплексний підхід створює бізнес- ефективні кампанії», – розповіла керівниця Burda Media Influencer Ганна Галайко.

На старті кампанії агентство обрало 57 мікро- і макроінфлюенсерок, блогерок, які висвітлювали власний досвід знайомства з ПреМама Дуо в мережі Instagram упродовж 2021 року – саме стільки тривала кампанія. Вони активно робили дописи з рекламною інтеграцією вітамінів, знімали сторіз, спілкувалися з фоловерами. У такий спосіб була побудована комунікація з потенційними споживачами за допомогою «посередників», яких вони вже знають і яким довіряють.

Так, наприклад, Ірина Гроднік @iryna акцентувала, що вживання даного комплексу не викликає дискомфорту і побічних ефектів, а Світлана Русан @svetlana_rusan пожартувала, що не обов’язково слухати бабусь і їсти за двох, якщо правильно здорово харчуватись і приймати вітаміни ПреМама Дуо.

Другою важливою складовою кампанії став запуск проєкту WOM-маркетингу (англ. word-of-mouth marketing) або так званого «сарафанного маркетингу». Зокрема, на порталі Naprobu.ua, який сьогодні є найбільшою платформою споживчого тестування в Україні. Участь у цьому проєкті взяли 150 наноінфлюенсерів – звичайних жінок при надії, які мали можливість спробувати вітаміни та відверто поділитися на порталі і в соціальних мережах враженнями. Загалом охочих долучитися було щонайменше 1000 жінок.

Зіркою і обличчям проєкту Naprobu стала українська R&B виконавиця MamaRika, яка в серпні 2021-го народила первістка. Під час вагітності співачка спілкувалась зі своїми прихильниками в Instagram про перебіг процесу і підтримку організму. Співачка не раз наголошувала, що всі дев’ять місяців приймала і буде приймати надалі комплекс ПреМама Дуо, адже в ньому є все необхідне для майбутніх та годуючих мам: фолієва кислота, залізо, вітаміни, мінерали, і навіть Омега-3.

Іще одна селебріті – Світлана Тараброва, яка у вересні 2021 народила другу дитину. Співачка теж скористалася вітамінною підтримкою ПреМама Дуо, про що розповідала в дописах і сторіз.

Результати

Інфлюенсерки, блогерки згенерували 450 відгуків про продукт на порталі Naprobu.ua, 110 дописів у соцмережах. Було отримано різноманітний контент, що відповідає стилю, подачі та задачам різних типів блогерів. Компанія-виробник вітамінів розмістила цю корисну інформацію в себе на офіційному сайті.

Індекс залученості аудиторії блогерів і селебрітіз (ERR) склав 11%. Кампанією охоплено 5 600 000 унікальних користувачів, кількість переглядів контенту – 6 300 000.

За підсумками проєкту Naprobu, 98% учасниць довіряють вітамінам і 96% готові рекомендувати їх іншим.

«Аудиторія майбутніх мам дуже чутлива та вимоглива. Але нам вдалося охопити якнайширшу аудиторію, інформувати її про продукт, поширити цінності та переваги ПреМама Дуо, сформувати довіру та бажання споживати цей продукт», – фіналізувала керівниця Burda Media Influencer.

Проєкт

  • Клієнт: ТМ ПреМама Дуо / «Алкалоід»
  • Агентство: Burda Media Influencer
  • Довідка: Naprobu.ua – найбільша в Україні платформа споживчого тестування. База експертів налічує понад 150 000 зареєстрованих користувачів. Спеціалізується на наданні послуг з word-of-mouth marketing, influencer marketing. Працює з українськими та міжнародними компаніями, cреди них – Procter & Gamble, Loreal, Nestle, Danone, Electrolux, Biocodex, Dr.Oetker та інші.
1925