Мережа фітнес-студій hiitworks запустили святковий Advent-календар до Різдва

Протягом двох тижнів з 11 по 24 грудня учасники hiitworks Advent виконували різноманітні завдання, фіксували виконання на рецепції кожної з 10 студій мережі та мали змогу взяти участь у розіграші святкових подарунків, який пройшов 26 грудня.

ІДЕЯ:

Кожен день календаря був присвячений чомусь особливому, а також знайомив з тренуваннями в hiitworks. Таким чином клієнти дізналися більше про направленість групових тренувань мережі та про студію в цілому, залишили Google-відгуки про компанію, навчилися ставити фітнес-цілі, робили селфі з улюбленими тренерами відмічаючи виконання завдань додатково в Instagram під хештегом #hiitworksadvent, тренувалися в веселих шкарпетках під українську музику, відвідували авторські HIIT-тренування від тренерів захисників та донатили на ЗСУ. Інформація про завдання виходила щодня на сторінках у соціальних мережах hiitworks.

hiitworks Advent реалізовував соціальну мету за принципом: win-win. Щоб відкрити «віконце» в календарі, потрібно було виконати завдання або зробити донат на ЗСУ. За бажанням учасники також могли додатково донатити на ЗСУ в будь-яку мить, незалежно від завдань.

РЕЗУЛЬТАТ:

Завдяки даній активності вдалося отримати 172 відгуки в Google, підняти активність соціальних мереж в х3 рази, збільшити відвідування студій на 20%, а також отримати донатів на суму майже 90 000 грн на потреби тренерів захисників та захисниць, які до повномасштабного вторгнення працювали в hiitworks.

hiitworks – це мережа фітнес-студій з авторською системою тренувань та важливою місією - покращувати якість життя, кайфуючи від процесу і результату. Тренування сучасні та різноманітні, проходять під контролем тренера та тривають всього 45 хвилин.

Під час повномасштабного вторгнення мережі фітнес-студій hiitworks вдалося зібрати понад 700 тисяч грн на потреби ЗСУ.

101