Miit — помітний бренд для непомітного сервісу вiд CREVV

Miit — українська комунікаційна компанія, яка забезпечує українцям доступ до телефонного зв’язку, інтернету та телебачення протягом 10 років. У 2019 році Miit звернулася у CREVV для оновлення візуального стилю та комунікації.

ЛОГОТИП ТА АЙДЕНТИКА

Старий логотип складався із великої кількості тонких ліній, що робило його дробленим і непридатним для використання в маленьких розмірах. Ми взяли за основу впізнаваний ритм діагоналей та помістили їх у центр назви у вигляді двох літер “і”. Окрім спадкоємності в логотипі з’явився і новий сенс: два слеша “//”, які використовуються на початку будь-якої адреси сайту — http://.

Ритм діагоналей став використовуватися як основний візуальний прийом айдентики, за допомогою якого легко забрендувати будь-який елемент.

Смуги також стали функціональними елементами на формі співробітників, які займаються монтажем комунікаційних ліній. Виїзні співробітники часто працюють в умовах поганої освітленості, тому графіка на формі друкується світловідбивною фарбою. 

КАМУФЛЯЖ

Miit робить свою роботу непомітно, але айдентика має приваблювати увагу, має бути видимою завжди та з будь-якої відстані. Для максимальної помітності у міському середовищі фірмові смуги отримали розвиток у вигляді геометричного камуфляжу.

Камуфляж «Dazle» був розроблений художником та морським офіцером Норманом Вілкінсоном (3) і широко використовувався під час Першої світової війни. Лінійна геометрія візуально деформувала малюнок судна, внаслідок чого ускладнювала оцінку відстані до нього, його швидкості та курсу.

Вирваний із воєнного контексту камуфляж, отримує нову функцію. Тепер це інструмент для привернення уваги. Для брендування великих поверхонь ми вирішили створити свою версію Dazle Camo. Також ми оживили камуфляж та отримали анімовані текстури, які неможливо не помітити, гортаючи стрічку фейсбуку.

Для збільшення знання бренду ми запропонували Miit брати участь у міських активностях: фестивалях вуличної їжі, конференціях, концертах та вечірках. Роздаючи безкоштовний вай-фай на локації, можна було б розмістити логотип компанії на “кладовищі логотипів” у рекламі івенту, проте ми вирішили піти далі. Ми спроектували окрему зону, всередині якої знаходиться обладнання, а зовні відвідувачі можуть сидіти, лежати, фотографуватися серед камуфляжних декорацій. Логотип Miit спеціально винесений на задню стінку локації.

КОМУНІКАЦІЯ

Для рекламної комунікації були створені прості та впізнавані макети. Два кольори для фону використовуються в залежності від фотографії та оточення. Щоб підкреслити технічний дух компанії, як фірмовий шрифт використовується Aeroport студії Brownfox.

UI / UX

Сайт Miit був цілком переформатований. Спростилися процеси подачі заявки, а також оплати послуг. Сторінки тарифів тепер більш інформативні, хоч елементів інтерфейсу стало менше.

У результаті, бренд Miit отримав впізнаваний візуальний стиль, який органічно виріс із попереднього логотипу.‍

Окрім айдентики та сайту ми також створили комунікаційну платформу, прояви якої ви зможете помітити у місті чи ставши клієнтом Miit. Залишайтеся на зв’язку!

2864