Рік: 2020 Локація: Україна Сфера: FMCG Категорія:Продукти харчування Послуги: *Створення бренду і бренд-героїв *Розробка позиціонування та платформи бренду *Дизайн пакування *Комунікація та контент

ТМ Бащинський

Входить в 5 провідних м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і сосиски.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ ставить собі амбітні цілі: стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювати прихильність на ринках інших країн світу.

Задача

Створити новий бренд дитячих сосисок і комунікаційну стратегію для його виходу на ринок.

Бекграунд і проблема

Саме батьки приймають рішення про покупку. А сосиски-то дитячі.

Бриф

Ми отримали бриф з найкращим завданням, яке коли-небудь бачили. Нашим завданням стало створити для дітей сосиску-друга. Дійсно: у графі "Задача" саме так і було написано. І це круто — тому що людяно та зрозуміло.

Рішення

Друг має допомагати. Друг має підтримувати. Друг має стати дитині компанією. Друг має дружити.

Страхи

Основні страхи дітей цього віку: бути незрозумілими, не влитися в нову компанію, не подружитися з іншими дітьми. Залишитися одинаками.

Ідея

Допомогти дітям соціалізуватися, а батькам — соціалізувати дітей.

Рішення

Ми створили справжніх друзів — мультяшну сімейку Мініків. Тепер діти у добрій компанії.

Підхід

Героїв ми створювали у кілька етапів. Ми залучили психологів і за класикою прописали трьох героїв за архетипами: кожного зі своїм характером, навичками, перевагами та недоліками. Зі своїми бажаннями і не-бажаннями. Дали їм імена і на основі їх характерів та психотипів взялися за візуалізацію.

Герої

С самого початку вирішили робити 3D-героїв та пройшли весь цей важкий шлях: від скетчів олівцем до повноцінних моделей, які й опинилися на пакуванні. По-перше, це два рудих близнюка. Діти кайфують від близнюків, вони здаються їм такими класними, як ніби ті з іншої планети.

Дівчинка — Мініка

Зухвала, допитлива і смілива скейтбордистка, через яку сімейка постійно потрапляє в незручні ситуації. Але вона завжди доводить справу до кінця.

Хлопчик — Мініко

Всезнайко і зазнайко, сноб з магічним рюкзаком-енциклопедією за спиною. Звісно, знає відповідь на будь-яке питання та завжди витягне Мініку з будь-якої халепи.

По-друге, є ще один герой, без якого нікуди.

Це трикстер, який підштовхує сімейку робити те, чого їм робити не потрібно, а те що потрібно — переконує не робити. Цей персонаж — кіт на ім'я Кіт.

Пакування

А ось так виглядає пакування, яке вже є на полицях магазинів. Насолоджуйтеся.

Що далі

Далі ми не залишимо це все просто так — на полицях. Наша задача — соціалізувати дітей та допомогти батькам у їх соціалізації. Ми запустимо сторінки у соцмережах, в яких будемо, в співпраці з дитячими психологами, давати корисні та професіональні поради щодо виховання та розважання дітей.

Про агенцію

Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.


1436