«Мистецтво хоче знайомитись»: проєкт Postmen тріумфував на головних рекламних фестивалях країни

Проєкт digital агенції Postmen «Мистецтво хоче знайомитись» отримав Гран-прі Міжнародного фестивалю маркетингових та PR-комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 під час церемонії нагородження на Ukrainian Creative Awards.

Окрім Гран-прі, проєкт взяв ще 3 нагороди на WOW DONE AWARDS. На Київському Міжнародному Фестивалі Реклами кейс увійшов до 5 шортлистів та отримав 10 нагород, серед яких і золото за найкращу рекламну кампанію. Так, цей проєкт зібрав найбільше нагород для Postmen, тому агенція поділилась його історією створення та результатами. 

Проблема

Щороку в Україні збільшується кількість якісного та цікавого мистецько-культурного продукту. Проте чисельність українців, які б ним цікавились, залишається практично незмінною. Кожен новий мистецький івент — одні й ті ж обличчя. Тоді як молодь продовжує «залипати» у соцмережах, месенджерах чи Tinder. 

Ціль

Основна ціль чітка і масштабна — спонукати молодь всієї України більше цікавитись мистецтвом!

Інсайт

Агенція швидко зрозуміла, що молодь не охоче знайомиться з чимось новим і надає перевагу неформальному спілкуванню онлайн.

Креативна ідея

Мистецтво робить перший крок до знайомства з молоддю! 

Канали

У Postmen вирішили створити комфортне середовище для мистецького знайомства і вести комунікацію кампанії у манері, близькій сучасній молоді. Тому проєкт розшили на офлайн та онлайн, використовуючи фішки digital спілкування у месенджерах і Tinder. 

Основна задача всіх каналів — спонукати якомога більше молоді піти на #артдейтинг. Для цього у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі розмістили білборди, де різні зразки мистецтва почали вести діалог з людьми у формі повідомлень з месенджерів. 

Також агенція зняла TV-ролик, розробила мистецький чат-бот у Telegram, Facebook Messenger та створила сторінки проєкту в Instagram, Facebook, де і проходила основна комунікація з молоддю. Зокрема, за тегом #артдейтинг користувачі могли ділитися власними фото та відео «знайомства» з мистецькими творами.

Результат

Хештег #артдейтинг став новим трендом серед молоді та охопив 10 млн користувачів у соцмережах! Понад 25 тисяч українців підписались також на чат-бот, який щодня видавав унікальні українські твори мистецтва. Чимало людей почало навіть писати про чат-бот у соцмережах і рекомендувати його своїм друзям і знайомим. А ролик проєкту зібрав понад 7 млн переглядів на YouTube і понад 8,5 млн — на TV. 

Case video


3183