Мистецтво на полиці

Якщо українці не можуть побачити мистецтво в музеї, чому б не перенести його туди, де вони можуть побачити — на полиці супермаркетів?

«Мистецтво на полиці»: продукти «Лавки Традицій» прикрасили картинами українських художників

«Лавка Традицій» разом з міжнародною дизайн-агенцією League Design Agency та за сприяння ГО «Музей сучасного мистецтва» запустили просвітницький проєкт «Мистецтво на полиці».

З вересня до листопада включно на полицях чотирьох київських «Сільпо» можна знайти фермерські продукти з картинами Архипа Куїнджі, Івана Труша, Олекси Новаківського, Олександра Богомазова та інших.

«Зараз як ніколи хочеться пізнавати українське: вивчати мову, історію, культуру і мистецтво. Поки постійні експозиції художніх музеїв зачинені, а чимало творів евакуйовані, ми вирішили принести живопис прямо на полиці супермаркету “Сільпо” і розповісти про наших митців трохи більше», — пояснює керівниця «Лавки Традицій» Марина Булацька.

До проєкту долучилися більше 10 українських фермерів-резидентів «Лавки Традицій»: саме в паковання їх продуктів — чаю, меду, соку та інших — дизайнери League Design Agency інтегрували пейзажі українських митців. Біографії художників і історії створення їх робіт автори проєкту зібрали на сайті art-in-silpo.com.

Знайти «мистецькі» продукти можна на полицях «Сільпо» у Києві за адресами:

  • вул. Басейна, 6,
  • вул. Дніпровськанабережна,
  • 12, вул. Кільцева дорога, 1,
  • пл. Спортивна, 1А.

Детальніше про проєкт читайте за посиланням. art-in-silpo.com

2831