Mokco Agency: ігрова instagram-маска про безлактозну продукцію

Для побудови знання про нову безлактозну лінійку Mokco agency разом із «Галичиною» розробила ігрову instagram-маску із залучальною механікою.

Завдання

У 2021 році в безлактозній лінійці бренду «Галичина» з'явилися нові смаки.

Перед нами постало завдання: знову привернути увагу цільової аудиторії до продукту. Але цього разу потрібно було розповісти про принцип утворення безлактозної продукції. До її складу входить фермент лактазу, який розщеплює молочний цукор. Саме завдяки цьому компоненту люди з лактозною непереносимістю можуть пити молочку та не відчувавати жодного дискомфорту.

Однак при дослідженні цільової аудиторії стало зрозуміло: люди не до кінця розуміють, як вона утворюється й чим відрізняється від звичайної молочної продукції.

Як же ще можна фаново донести людям нудну інформацію із складними термінами?

Ідея

У цей час ігрові маски набирали шалених обертів. Користувачі Instagram активно дізнавались, які вони принцеси Disney, шерили результати ігор і проходили безкінечні тести. А покоління Z та частково міленіали були чи не найактивнішими. Цим ми й скористалась.

Щоб залучити авдиторію та показати властивості продукту у фановому форматі, ми вирішили створити ігрову insta-маску з максимально залучальною механікою.

Ми хотіли розповісти про безлактозні продукти і донести до користувачів простою мовою, що таке ця містична безлактозка, як вона утворюється та в чому її користь. Тому зупинились на ідеї ігрової маски, в якій кожен може спробувати себе в ролі лактази, а відтак зрозуміти принцип утворення безлактозної продукції.

Катерина Матяшовська, project manager MokCo agency

Реалізація

Маска працює за простою механікою: потрібно швидко кліпати очима, щоб вчасно спіймати та розщепити якомога більше лактоз. За кожну лактозу нараховуються бали, які відображаються у верхньому куті екрана поруч із пляшкою. Так ідея маски відображає процес розщеплення молочного цукру та утворення безлактозної продукції. Виходить і весело, й інформативно, й корисно для зору. 

У грі використані деякі атрибути бренду «Галичина»: контур пляшки безлактозного йогурту, карпатська музика, а також над головою користувача в кінці гри з’являється лого бренду — корона.

На початку червня 2021 року команда Mokco запустила безлактозну кампанію з використанням insta-маски та анонсувала масштабну активацію з щоденними подарунками в соцмережах бренду. Учасники конкурсу мали використати маску та поширити у своїх сторіз результати гри. Паралельно кампанію підтримували блогери. У своїх профілях вони розповідали про улюблений безлактозний продукт і конкурс, який проходив на офіційній сторінці бренду.

Наш відділ influence-marketing сформував список переважно з україномовних лідерів думок, які є інфюенсерами для нашої ЦА. До співпраці залучили не лише блогерів-мільйонників, з якими агенція працює на регулярній основі, а й мікроблогерів із різних регіонів України, акцентуючи на західних областях.

Результати

  • 300 нових підписників;
  • 2 543 040 охоплених користувачів;
  • 7 628 переходів на сторінку;
  • 22 % користувачів, які відкрили маску та взаємодіяли з нею, а 4 % поширювали її в себе в профілі.

Люди активно використовували маску та ділились результатом у себе в сторіз. Отже, вона стала крутим інтерактивним інструментом для взаємодії з користувачами. Окрім того, нам вдалось побудувати знання про продукт, ми також отримали нових підписників і пропрацювали іміджеву складову “Галичини” завдяки залученим блогерам.

2081