«Молокія» приєдналась до тренду Сміливості

Коли ми дізналися про кампанію Сміливість, виникло природне бажання долучитися до неї. Адже «Молокія» — український виробник, що продовжує роботу, годує, допомагає, сплачує податки. Тут, вдома, в Україні. Заради перемоги і задля мільйонів українців, для яких наша продукція є важливою частиною здорового раціону. Тому вибір завжди єдиний: що б не відбувалося, ми маємо забезпечувати й підсилювати їх продуктами першої необхідності.

Пам'ятаєте, світ давав нам лише три дні. Проте вже шостий місяць ми доводимо, що здатні вистояти. Більше, нам вдалося стати уособленням навіть сміливості, якою надихається весь світ.

Виявляється, нашою головною перевагою є всебічна синергія. Військові, волонтери, продавці, вчителі — всі об'єдналися на захист спільного минулого й майбутнього.

Серед них — бізнеси. Досить легко збагнути, чому наші воїни й лікарі є взірцем сміливості. Але що ж робить такими цілі компанії?

БРЕНД «СМІЛИВІСТЬ»

У квітні, коли країна долала другий місяць повномасштабної війни, Офіс Президента та уряд запустили міжнародну рекламну кампанію української сміливості. Креативну ідею створило агентство Banda разом з Міністерством цифрової трансформації України.

Так, на вулицях десятків міст світу почали з'являтися білборди «Be brave like Ukraine» зі світлинами сміливців, а українські бренди стали активно долучатися під загальнонаціональний логотип.

Коли ми дізналися про кампанію, виникло природне бажання долучитися до неї. Адже «Молокія» — український виробник, що продовжує роботу, годує, допомагає, сплачує податки. Тут, вдома, в Україні. Заради перемоги і задля мільйонів українців, для яких наша продукція є важливою частиною здорового раціону. Тому вибір завжди єдиний: що б не відбувалося, ми маємо забезпечувати й підсилювати їх продуктами першої необхідності.

МАРКЕТИНГ СМІЛИВОСТІ

Основні маркетингові прояви, на які ми орієнтуємося в комунікації сміливості, полягають у спілкуванні зі споживачами та підписниками. У соцмережах «Молокії» активно розповідаємо про сміливих працівників, благодійність, даємо різноманітні лайфхаки.

Важливим рушієм змін у комунікації став редизайн основних продуктів. Віднедавна «Молокія» отримала новий логотип — «Сміливість». Врешті зворотний зв’язок показав, що треба говорити ще більше на важливі для споживачів теми. Люди хочуть розуміти, як і чим живе виробник, які виклики долає, які будує плани. А нам є про що розповісти.

Редизайн, звісно, ніколи не був легким рішенням. Проте досвід свідчить, що цього кроку не варто боятися. Досить легко порівняти з відчуттями, коли змінюєш зачіску чи колір волосся — світ навколо наповнюється новою енергією.

Загалом подібні зміни відбуваються тоді, коли в компанії починається новий етап. І де ж, як не на пакуванні, розповісти про позицію бренду.

Окрім зовнішніх проявів, варто пам'ятати, що в основі завжди закладені цінності. Для сміливої «Молокії» — це здоров'я споживачів та стала економіка країни. Таким чином, ми обрали свій головний обов'язок. Команда безперервно забезпечує українців продуктами, водночас мотивуючи власним прикладом інших виробників працювати, доки є змога.

Лише так ми можемо пришвидшити настання перемоги.

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ

Насправді ж «Сміливість» — це одна з тих кампаній, яку ми в «Молокії» не оцінюємо за якоюсь шкалою. Коли виступили на підтримку загальнонаціональної кампанії, коли опублікували перший пост і завезли продукти, що зроблені й упаковані сміливцями, у нас не було очікувань щодо показників.

Часом так і має бути. У цьому випадку результат після перемоги залишитися в серцях українців, з якими подолали важкий шлях. Бо хто ж не любить, коли взаємно і надовго?

ЯКИЙ ВІН, СМІЛИВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД?

У підсумку все досить просто. Сміливий бренд — той, що працює, забезпечує робочі місця, сплачує податки, донатить, волонтерить, займається благодійністю. Він відвертий і турботливий, ставить на перше місце команду й тих, про кого має піклуватися, обирає цінності та обов’язок.

Сміливий український бренд робить те, що мусить. І ще трохи більше.