Заряд незламної волі вид Моршинська

Співпраця з одним з лідерів ринку і створення логотипа для першого українського енергетичного напою на природній мінеральній воді.

Клієнт :

Моршинська — один з брендів IDS Ukraine, лідер галузі мінеральних вод. Основа їх продукту — природна мінеральна вода з екологічно чистого регіону Моршинської долини. 

Тому співпраця з ними це висока планка для нашої команди.

.Задача : 

Розробка дизайну для енергетичного напою на основі мінеральної води. З гучною назвою "Воля". В складні часи для країни та людей «Моршинська» вирішила підтримати не тільки тіло, а і незламний дух, непереможну енергію українців, загартовану волю нашого народу.

Основний емоційний посил продукту — підтримка духу українців, незламність, боротьба і наша ВОЛЯ.

Саме таку назву отримав енергетичний напій, а непоборність та сила стала його маніфестом.

Рішення :

Ми заглибилися в історію нашої країни, щоб знайти відповіді на питання про нашу національну ідентичність. 

Читали про сміливих козаків, вивчали легенди про блискавку та традиційні українські орнаменти.

Адже хто, як не українці, знають про волю та її важке виборювання. Ми зрозуміли, що вона закодована в ДНК нашої нації. Тож ми вирішили втілити наш генетичний код у дизайні.

Дизайн складається з чотирьох образів:

  • вишиванка
  • унікальний летерінг Воля
  • козак
  • блискавка

Козак:

Ми обрали образ козака, бо він найкраще символізує наш дух, який не можна зламати, енергію, яка непереможна, і загартовану волю, яку зрощувалась попередніми поколіннями.

Воля

Воля закодована в ДНК українців. Ми боремось за свободу так само сильно і відважно, як наші предки десятки та сотні років тому.

Наша воля скрізь: вшита червоними нитками у вишиванку, вкладена в рядки віршів, виспівана у піснях. Вона наша і ми готові за неї боротися. 

Слово Воля втілює силу українців і давню боротьбу за свободу, саме тому ми обрали таку назву. А етнічна стилістика логотипа стала доповненням сенсів, закладених в нейм.

Вишиванка

У вишивці втілено емоції, переживання та традиції наших предків. Через ці мотиви наче промовляє душа українського народу.

Червоний колір орнаменту символізує любов до життя та має оберегові функції.

Блискавка

Блискавка — потужне природне джерело енергії, що буквально розбиває темряву. Вона народжується із хмари, змушуючи нас відчувати магію природи в її найпотужніших проявах.

У Карпатській культурі існує повір’я про грозове дерево. Те, у яке влучила блискавка. Вважається, що воно отримує потужну силу і може стати захисним амулетом.

Натхненні цією ідеєю, ми використали образ блискавки у концепції дизайну аби наголосити на природності енергії від напою. 

Більше про кейс на сайті креативної агенції Rocketmen Agency

Підтримай кейс на Behance

Команда проєкту:

Креативний директор: Артем Беседа.

Арт-директор: Марія Плотнікова.

Дизайнери: Юліана Варивода, Юлія Лопатіна, Аліна Малишко.

Копірайтери: Юлія Вівчарук, Копитко Тетяна.

Проджект: Уляна Столпник.


475