Моє здоров'я — моя краса: ребрендинг медичного центру "Neo Skin"

Ребрендинг лікувально-діагностичного центру "Neo Skin" Близько 10 років NeoSkin змінює ставлення медицини до людей і людей до медицини в кращу сторону. Адже рівень технічного забезпечення та кваліфікації лікарів дозволяють впевнено використовувати слово «сучасний». Та як часто буває: піклуючись про інших — забуваєш про себе.

Завдання

Відчувши, що візуальний образ не відповідає рівню надаваних медичних послуг, NeoSkin поставив задачу його оновити. Та однією з найважливіших вимог ребрендингу було збереження впізнаваності. Бо оновлена стилістика повинна не лише приваблювати нову аудиторію, а й бути знайомою постійним клієнтам.

Також умовою було збереження кольорової гами, враховуючи інтер’єрні особливості центру. Встановлення чітких рамок з одного боку сковує, та з іншого дозволяє знаходити неочікувані рішення.

Процес

Створення нового логотипу почалося з переосмислення вже впізнаваних елементів. Хотілось знайти їм нове застосування та надати делікатний вигляд.

Замість масивної грубої складової, хрест став, скоріше, акуратним доповненням в логотипі. З одного боку він відсилає до медицини і в той же час сприймається як плюс. А плюсів у тому, щоб бути здоровим — безліч. Це стало і основою для патерну, який вдало використовується на побутових предметах та канцелярії. Логотип центру стала виглядати приємніше та дружелюбніше, завдяки використання нижнього регістру.

Макети для соцмереж та зовнішньої реклами стали цілісними, лаконічними, читабельними та простішими у розробці. Цього вдалося досягти через мінімізацію кількості елементів та їх універсальності. Часом хорошого результату можна досягнути просто прибравши зайве.

Результат

Загалом, для NeoSkin вдалося розробити візуальну айдентику, що враховує попередньо накопичений досвід, і водночас виглядає сучасно та естетично. Новий слоган NeoSkin: «моє здоров'я — моя краса» підсилює ребрендинг. В ньому чітко розставлені акценти на ключові спеціалізації центру. 


Команда 

Follow us on Facebook & Instagram 

Designed by Gra Agency in Kyiv

Executive Manager — Sergey Maksutenko

Art Director — Julia Beliaeva

Art Designer - Inna Mykhalska 

Designer — Lera Lesyk 

2756