Набір чаю з етнографічних регіонів України

Клієнт прийшов із задачею створити дизайн упаковки для унікальної лінійки чаїв, що відзеркалювала б культурну та історичну спадщину різних регіонів України. Обравши шість ключових етнографічних областей – Слобожанщину, Таврію, Наддніпрянщину, Сіверщину, Донеччину, Буковину – клієнт привніс в опис та смак кожного виду чаю унікальний характер, насичуючи їх сенсом та духом обраного регіону.

Процес дизайну розпочався з ретельного вивчення орнаментів, вишивки та символів кожного регіону. Дизайн-сесія визначила мінімалістичний стиль лінійної графіки, який вдало поєднав непоєднувані символи та графіку.


Щоб поєднати непоєднувані символи та графіку, було обрано мінімалістичний та формалізований стиль лінійної графіки і було намальовано більше 90 різних іконок. Окрім того, була ретельно підібрана типографіка та кольорова гама, доповнюючи загальний враження від продукту.
Результат – лінійка "Відчуй Україну на смак" не просто пропонує чай, а веде на справжню подорож культурними просторами України через смак та вишуканий дизайн упаковки.


1307