Naome - виробник домашнього текстилю в США

Кейс від Rocketmen Agency для найдавнішого дизайнера світу

Кліент :

Naome — виробник натурального текстилю для дому в США. Naome вірить, що дім — це більше, ніж місце проживання. 

Їх місія — створювати простори, що поєднують комфорт, стиль і екологічність. Їхні дизайни відображають унікальний стиль і особистість кожного клієнта. 

Naome - це філософія, яка допомагає створити оазис рівноваги та комфорту.


Задача:

Rocketmen Agency мали розробити неймінг, стратегію, лого та айдентику для бренду домашнього текстилю на американському ринку.

Щоб змінити їх сприйняття штор і переконати американців у їхній стильності та значущості, як елементу домашнього інтер'єру.Рішення:

Тканини є відображенням природних елементів - сонця, води, повітря та землі. Як волокна пронизують ці сфери, їхні унікальні енергії сплітаються, утворюючи тканини, які надають дому колориту, текстур і ліній. 

Ця енергія також виступає інструментом, який дозволяє нам регулювати природні елементи в приміщенні та знаходити баланс між відкриттям краси природи та її контролем. 

За допомогою використання природної енергії землі через тканини, ми можемо створити комфортну та гармонійну атмосферу всередині наших домів.

Цю ідею ми і вирішили візуалізувати.

Візуалізація :

Наш логотип відображає суть часу з динамічним сходом сонця.

Лінії літер відтворюють складки тканини, а квадратний формат передає відчуття контролю. 

Ми використовуємо різні версії логотипа для різних контекстів. Спрощена версія підкреслює літеру "о" як наше "сонце".Більше про кейс на

Behance та у нашому портфоліо 

1
1900