Навчальна програма ВиМова

Кейс. Завдання: Розробити концепцію, формат, наповнення навчальних матеріалів для розміщення на внутрішньому порталі, щоби підтримати охочих співробітників телеком-компанії перейти на українську мову або вдосконалити навички з мови. Рішення: • Створити навчальну програму ВиМова у форматі мовного блогу, яка складається з 33 курсів, як літер в українській абетці. • Щотижня публікувати випуски з навчальними курсами та інтерактивними тренувальними вправами за 4 напрямами: «цікаве про мову», «лексика, «правопис», «вимова».

Формат: 

Асинхронні дистанційні курси з щотижневою публікацією в мовному блозі на порталі компанії (внутрішня соціальна мережа ПРОСТОР).

Інструменти та ресурси розробки:

• Rise

• Canva

Опис:

ВиМова — це про мову кожного, тобто не ініціатива зверху. Передумовами появи стала значна кількість співробітників, які перейшли на українську. Із величезного різноманіття інформації до ВиМова потрапляє саме те, що можна впроваджувати в спілкування вже тут і зараз.

Щотижневі випуски матеріалів практичні та адаптивні, орієнтовані на залученість колег, їхні запити, а долучитися можна будь-коли й на будь-якому етапі, адже кожен випуск самодостатній і не потребує знань попереднього.

Проміжні результати:

Проєкт триває й ВиМова отримує овації та схвальні відгуки про зміст та інтерактивність формату випусків, учасники програми зазначають, що знайомитись із матеріалами вкрай цікаво.

404