Нефінансовий річний звіт для благодійного фонду “Повернись живим” by Top Lead

Нефінансовий річний звіт для Фонду “Повернись живим” Top Lead зробили pro bono за власною ініціативою — щоб підтримати важливе соціальне починання Фонду. Метою є нагадати людям про проблеми українських бійців та їхні потреби та залучити більше партнерів та благодійників.

Фонд “Повернись живим” — це благодійна організація, яка спрямувала свої сили на допомогу українським військовим: на фронті — за допомогою техніки, навчальних програм та турботи про здоров’я бійців; поза фронтом — піклуючись про соціальну адаптацію ветеранів та їхнє повернення до повноцінного мирного життя у всіх сферах.

Цілі проєкту:

Максимально прозоро показати діяльність Фонду, важливість його роботи задля країни та позитивний вплив проєктів на становище українських бійців на фронті та поза нього.

Проблема

Низький рівень довіри до благодійних соціальних фондів серед населення.

Поступове зниження рівня важливості висвітлення теми війни в національних ЗМІ.

Рішення

Розказати про проєкти Фонду, показати досягнені результати в цифрах та зрозумілих графіках, розкрити структуру Фонду, способи фінансування та на що конкретно витрачаються благодійні кошти.

Місія проєкту

Опосередковано через допомогу Фондові підтримати українських військових, які б’ються на Сході за територіальну цілісність країни.

Те, що ми вміємо робити гарно — це пояснювати складні речі простими словами, привертати увагу до теми візуалізаціями та подавати інформацію системно та легко.Ми використали свої навички для того, щоб зробити для “Повернись живим” річний звіт, який підтримає їх у досягненні цілей.

Що ми зробили

Ідея проєкту полягала в тому, щоб викликати в читачів інтерес до роботи Фонду подавши інформацію невимушено, але водночас серйозно, підкреслюючи важливість теми.

В основному тексті та на графіках ми поєднали чорний та сірий кольори, а для акцентування уваги використали м’який зелений.

Для того, щоб продемонструвати абсолютну прозорість роботи Фонду додали розгортку з повним переліком команди

Відкритість абсолютно в усіх сферах — це те, що дозволяє Фонду так ефективно працювати. На цих сторінках люди можуть побачити, хто саме відповідає за те, що їхні внески підуть на допомогу українським військовим.

Розгортка про філософію фінансування Фонду — одна з найважливіших у всьому звіті

Вона розповідає про те, як розподіляються кошти, в якій звітності це можна побачити та що робить Фонд для ефективного розподілення грошових ресурсів.

Але щоб отримати довіру людей недостатньо просто розповісти про засади управління — потрібно показати конкретні справи та результати

Тому ми детально розписали інформацію про діяльність кожного з відділів Фонду та оформили це максимально наочно: із інфографікою, реальними фото та з акцентом на цифрах. Таким чином навіть з одного погляду на сторінки можна зрозуміти, що Фонд має значні досягнення.

Також ми зробили окремі розгортки, які ще раз мають підкреслити досягнення Фонду в різних сферах

Стиль, який ми розробили для фонду “Повернись живим” символізує впевненість співробітників фонду у важливості своїй місії та діяльності, готовність до змін та розвитку, що зробить їхню діяльність ще ефективнішою. Ми глибоко занурились у всі аспекти роботи Фонду, щоб показати у кожній деталі звіту його дух, цінності та особливе ставлення до проблем українських військових.

Цей звіт має допомогти Фонду у досягненні цілей у 2021 році:

- презентації Фонду;

- приверненні уваги медіа, грантодавців, донаторів та уряду;

- підтвердженні позицій Фонду, його прозорості та ефективності;

- мотивуванні співробітників наочною демонстрацією результатів їхньої праці;

- залученні нових учасників програм для військових та ветеранів;

- підтримці морального стану чинних військових на лінії фронту.


Повний звіт можна подивитись тут.

2532