Нестандартні інтеграції зірки в SMM комунікацію

Співпраця бренду із зіркою — лише реклама на телебаченні і бордах? SMM-кейс LOBODS для бренду Каштан.

Співпраця бренду із зіркою — лише реклама на телебаченні і бордах? SMM-кейс LOBODS для бренду Каштан.

У березні відбулась прем’єра рекламного ролику для морозива Каштан із зіркою Настею Каменських. Перед LOBODS постала задача: цікаво та нестандартно інтегрувати зірку в SMM комунікацію.

Рішення

Аудиторія бренду Каштан та підписники Насті Каменских — це молода ЦА, яка хоче бачити нативні інтеграції, справжні емоції і готова активно залучатися в контент. Саме тому, було підготовлено ряд публікацій у стрічку та сторіз на сторінку бренду, проведено спільні конкурси, запущено брендовані стікери із зіркою, а також розроблена ігрова Instagram-маска.

Пости

На сторінці NK вийшло вже 5 публікацій. Пости Насті в максимально нативній подачі і зі звичним для її підписників Tone of Voice. Завдяки позначкам на фото і згадкам в тексті ми збільшуємо трафік на брендову сторінку та охоплення.

Також публікації з NK виходять на сторінці бренду. Такі пости працюють на підвищення впізнаваності зв’язку зірки з морозивом Каштан.

Сторіз

Для додаткових охоплень також задіяний сторіз-майданчик. За період співпраці у NK вийшло більше 10 сторіз. Публікації про нові смаки морозива, розпаковка подарунку до всесвітнього Дня морозива і про челендж з маскою.

Стікери

Аудиторію важко мотивувати створювати UGC тому задача агентства полягала в тому, щоб придумати креативне рішення для користувацького контенту.

Одним із таких рішень є — брендовані стікери. GIFки концентрують увагу користувача на важливих деталях, несуть розважальний характер, а для бренду — є нетривіальним інструментом для підвищення охоплення. Користувач, додаючи собі фото в сторіз може не позначати брендовий аккаунт, а “прикрасити” сторік стікером. Для бренду такі стікери є певними рекламними банерами.

За 2 місяці стікери зібрали майже півмільйона переглядів.

Маска і конкурс

Ще одним рішенням для максимальної генерації UGC є AR маска. LOBODS для бренду Каштан розробили ігрову маску і запустили з нею челлендж. Задача користувача — зняти сторіз таким чином, щоб ескімо зависло у повітрі. Ідея маски повністю відтворює ідею бренду про магічний смак та мить насолоди.

До промо-конкурсу з акцією була залучена NK. Вона стала одним із учасників конкурсу і закликала свою аудиторію теж приєднатись до челенджу.

Результати

У челенджі взяло участь більше сотні користувачів, які відмічали Каштан та підтримували челендж.

А статистика маски за період проведення конкурсу показує високі результати: майже 10 000 відкриттів, 6 000 знімків/записів відео, майже 200 збережень.

Чек-лист інтеграції знаменитості у SMM комунікацію:

  1. Усі публікації на сторінці зірки повинні виходити в Tone of Voice звичному для підписників.
  2. Необхідно залучати усі майданчики: стрічку, сторіз, IGTV і прямі ефіри для максимального охоплення.
  3. Не бійтесь виходити за межі звичайних публікацій. Одним із таких інструментів може бути брендовані GIF стікери в сторіз.
  4. Для максимального залучення аудиторії запустіть UGC конкурс. Але пам’ятайте, що умови повинні бути надзвичайно простими, сам конкурс цікавим, а призи —цінними.
  5. У партнерських публікаціях ставте позначки та згадки у постах, щоб генерувати максимальний трафік.
  6. Для того, щоб підписники знаменитості стали і вашими підписниками варто проводити спільні конкурси, а також заохочувати цікавим контентом.
1897