New Codes — Веб-сайт для діджитал фешн саміту

Тип дизайну: Веб-сайт

Специфіка та сфера бізнесу: Цифрова мода та технології


Клієнт

Нам довірили дизайн сайту Діджитал-конференції про моду, який за масштабом є еквівалентним Давоському форуму! Digital Fashion Summit запрошує до 400 видатних особистостей для формування майбутнього цифрової моди. Світила модної індустрії, впливові трендсетери та креативні цифрові художники досліджуватимуть трансформаційний потенціал цифрової моди. Саміт має на меті сприяти глибокому діалогу, який подолає розрив між динамічною спільнотою цифрової моди та вічно затребуваною класикою.

До речі, однією з причин, чому клієнт обрав нас, був наш досвід роботи з NFT-проектами, що зіграло вирішальну роль!


Цілі дизайну

“Я хочу, щоб ви зробили сайт, гідний нагород!", — сказав клієнт. І наші дизайн рішення дійсно отримали Honorable Mention від Awwwards!

Лендінг мав стати цифровим епіцентром, що підсилює інноваційний розвиток модної індустрії та сприяє нетворкінгу. Цей епіцентр з'єднує контент-творців цифрової та NFT моди з великими брендами, інформує про конференцію і допомагає придбати квитки.Концепт

Саміт — провідник інновацій, де лідери думок обговорюють перетворення моди через цифрові технології. Захід New Codes як і оракул відіграють важливу роль у визначенні майбутнього та є символом авторитету, прогресивних ідей та візії. Стилістика сайту об'єднує елементи сучасності та майбутнього, підкреслюючи інноваційний характер заходу.


Головний візуальний прийом

На головній сторінці — 3D-фігури Оракула. Його очі анімують перехід між першим і другим екранами та ілюструють зв'язок між минулим, сьогоденням і баченням майбутнього у світі моди.
Композиція

Ми використали 5-колончату сітку з гнучкою структурою. Ця сітка ідеально підходить для симетричної композиції, сприяючи легкому сприйняттю контенту користувачем і забезпечуючи баланс зі складною графікою.
Типографіка:

Класичні та сучасні шрифти, як ось Krylon для назв, IBM Plex Sans для основного тексту та IBM Plex Mono для нюансів були поєднані для створення унікального візуального враження.

Палітра кольорів:

Хромовий сірий для фону, майже чорний для текстів та блідий іридесцентний для акцентів.Створення сайту

Цей проєкт вимагав особливої уваги до деталей, особливо при роботі з 3D-моделлю Оракула, що включала симуляцію тканини та анімацію. Результат перевершив всі очікування, створивши унікальний цифровий досвід, що запам’ятовується. Сайт був розроблений як інтерактивна платформа, що імітує відвідування оракула. Важливим елементом було створення візуально привабливого та функціонального дизайну, що включає елементи цифрового інноваційного світу. Відвідувачі сайту відчувають себе частиною ексклюзивної спільноти, яка формує майбутнє цифрової моди. Підтримайте кейс на Біханс!

By League Design Agency


Команда проекту:

Дизайнер Директор: Михайло Самоваров

Тім-лід: Вадим Гайдай

Веб-дизайнер: Павло Кальнов

Проектний менеджер: Марина Бурлака

Дизайн логотипу: Олександр Гусаков, Саша Гевко

Моушен та 3D-дизайнери: Павло Кальнов

Маркетинг дизайн: Павло Кальнов, Антон Букорос, Аліна Коваленко, Діма Каліберда

1380