Нова театральна мова ПриватБанку

У ПриватБанку є купа різних послуг, але чомусь кредиту на нові авто досі не було. Тому вони проаналізували ринок та зробили автокредит без зайвих штук на кшталт прихованих відсотків та зайвих страхувань. А ми допомогли розповісти про це та розкрити кредитну культуру Привату.

Коли ти виріс, а машина ні

Наші стратеги провели дослідження та знайшли ідеального користувача автокредиту. Це людина, що “виросла” зі свого авто, але не має можливості змінити його.

От, наприклад, Сергій. Його родина вже не поміщається в маленький седан, але витрати на дітей не дозволяють їм пересісти в джип.

Головний бар’єр для Сергія — стереотипне ставлення до кредитів, яке всім нам нав’язується з дитинства. Водночас на Заході люди вже давно нормально сприймають кредити. Для них це просто зручний інструмент, щоб покращувати рівень життя одразу, коли це потрібно.

Машину — тільки в кредит

Місія ПриватБанку — формувати культуру відповідального кредитування в Україні. Як серед банків, так і серед користувачів. Тому для цієї кампанії ми обрали гучне та сильне повідомлення — “Машину — тільки в кредит”.

Більш стисло доносимо ту ж думку в короткій версії ролику:

Театр на Печерську і в ролику

З цього ролика починається нова комунікаційна платформа ПриватБанку: підтримка театрів, які постраждали від пандемії.

Це вперше, коли в рекламній кампанії банку одночасно вирішується бізнес-задача та проявляється соціальна позиція бренду. Зазвичай банки комунікують суто про свої продукти, а кошти на соціальні ініціативи виділяють окремо.

Ми натомість придумали кампанію “3 в 1”: розповіли про автокредити, дали роботу акторам та прорекламували сам театр.

Нетиповий український мюзикл

Обравши форму мюзиклу, ми розуміли, що нам треба бути максимально несхожими на типові псевдомюзикли української реклами. Найголовніші проблеми таких роликів: бутафорські декорації, пластмасова музика та кіношний монтаж.

Щоб цього уникнути, ми відтворили цілу вулицю в павільйоні та продумали знімальний процес так, аби зняти майже все вантейком. А ще вирішили записати справжні голоси акторів театру замість того, щоб використовувати лише професійних співаків.

ПриватБанк буде й надалі колабитись із театрами та підтримувати українських митців.

5936