Новий дизайн та бренд-стратегія для THEWATCH

Той момент, коли разом із оновленим дизайном та бренд-стратегією, компанія отримала нову місію.

THEWATCH — мультибрендовий магазин годинників. На ринку існує з 2015 року. За цей час компанія створила функціональну онлайн-платформу для вибору годинників, а також відкрила три офлайн-точки. Перед початком роботи великого флагманського магазину на Великій Васильківский, THEWATCH звернулись до нас за новим позиціонуванням та бренд-стратегією.

Задача

Розробити нову стратегію та брендинг для відбудови від конкурентів та створення емоціонального зв’язку між брендом та аудиторією.

Рішення

Для того, щоб розробити нову бренд-стратегію для THEWATCH, ми досліджували ряд инсайтов і спостережень, пов'язаних із придбанням та використанням годинників.

Наприклад, що мета більшості годинникових магазинів — продати найдорожчий товар без бажання розповісти покупцеві більше інформації про годинник і поділитися принципами, які допоможуть знайти кращу модель. Або, що купивши годинник, власник чекає, коли у нього запитають про час та радіє, коли це стається. Також, покупець хотів би знати про цей товар більше, ніж тільки ціну і марку. Так йому легше зробити вибір та розповісти друзям, чому вибрав саме такий годинник.

Ми проаналізували цю інформацію і провели з THEWATCH кілька бренд-сесій. Там вони розповідали, що хочуть створити не просто точку продажів, а місце, де буде комфортно, корисно і затишно. Де у клієнта не буде переживань, що по його п'ятах ходить охоронець та просить не торкатися до вітрин, що незручно питати про ціну годинників, що консультант намагається "впарити" найдорожчий товар і не може допомогти підібрати модель, яка підходить саме покупцеві.

THEWATCH хотіли створити простір, де людина може не просто купити годинник, а дізнатися корисну інформацію про культуру цього продукту.

В основу стратегії лягла нова місія THEWATCH — сформувати поняття і розвивати "годинну культуру" в Україні, а також зробити вибір годинників свідомим, на скільки це можливо.

Для аудиторії THEWATCH годинник — особливий аксесуар. Він відображає стиль і настрій людини сьогодні. Можуть бути брутальними або ніжними, спортивними або вишуканими. Але не завжди зрозуміло, які найкраще вибрати. Для цього й існують THEWATCH, які допоможуть підібрати ті самі, що стануть яскравим доповненням до образу.

Слоган "THEWATCH — в курсі часу" відображає загальну стратегію формування годинної культури та створює контакт за рахунок бажання нового власника частіше відповідати на питання "Котра година?".

Кожна деталь — частина єдиної системи

Стратегія та ключові повідомлення лягли в основу оновленого дизайну бренду. Лого зробили більш зрозумілим і впевненим.

Головна ідея в тому, що годинник — це безліч прихованих корпусом дрібних деталей, що забезпечують його роботу. Фірмові елементи лого — це метафора, демонстрація маленьких, але важливих частинок букв логотипу, які теж працюють разом і створюють єдину систему.

Для зовнішньої і внутрішньої реклами використовували один із символів логотипу. Так, бренд отримав помітний голос, з ним хочеться спілкуватися і дізнаватися більше про світ годинників.

Результат

THEWATCH відкрили нове місце вибору годинників з новим дизайном та підходом до покупця. Зміни відбулися зовсім недавно, в кінці серпня, але хлопці кажуть, що вже бачать результати. Деякі клієнти проводять по годині в магазині, вбираючи цікаву інформацію про різні моделі та залишаючи місце з покупкою, яка відповідає його потребам.

Дбати про свою аудиторію можна різними способами. Не найгірший з них — інформування. THEWATCH вирішив побудувати годинну культуру в Україні і не прогадав. Продажі вже показують позитивну динаміку, але оцифровані результати побачимо в кінці року.

1789