NOVUS та Brand Loft Agency «збільшують» радість: Більшознижки стартували

Brand Loft Agency розробили концепцію рекламної кампанії для сезону знижок у NOVUS: сценарій промо-ролика, indoor та outdoor комунікацію.

У супермаркеті NOVUS почались масштабні знижки. Це не просто акція, а прояв турботи та поваги до вподобань клієнтів. Торговельна мережа завжди прагне дати покупцям більше. Це стосується не лише якісних товарів, контролю свіжості та збільшення асортименту, а й вигоди.

Нашим завданням була розробка концепції рекламної кампанії для сезону знижок: сценарію промо-ролика, indoor та outdoor комунікації. Відеопродакшн реалізувала відеоагенція Lovivideo.

«Знижки в NOVUS — це не просто низька ціна, ми вкладаємо в них набагато більше: бажання подбати, дати можливість нашим покупцям приділити більше уваги для своєї сім'ї, подарувати більше радості, свята» — коментує Сергій Гуляєв, директор з маркетингу мережі NOVUS.

У результаті ми представили концепт «Більшознижка». За допомогою гіперболізації продуктів у віжуалах передаються яскраві емоції — ще більше гарного настрою від покупок у NOVUS, ще більше свята та радості у родинному колі.

«Головне повідомлення «Більшознижка — більше радості» тиражувалось за категоріями «Більшознижка — більше любові», «Більшознижка — більше свята». Так ми пов’язали товари та позитивні емоції, які наповнюють щастям та користю наше життя» — зазначає Бахіркіна Ірина, начальник відділу маркетингових комунікацій NOVUS.

Ловіть свою Більшознижку!

Команда проєкту

NOVUS

  • Сергій Гуляєв — директор з маркетингу
  • Бахіркіна Ірина — начальник відділу маркетингових комунікацій
  • Ольга Новіченко — директор департаменту управління брендом та комунікаціями

Brand Loft Agency

  • Ольга Оксамитна — креативний директор Brand Loft Agency
  • Марія Гаріга — артдиректор Brand Loft Agency
  • Евген Тарасевич — дизайнер Brand Loft Agency
  • Марія Матвейчук — акаунт-менеджер Brand Loft Agency
  • Мирослава Капітан — копірайтерка Brand Loft Agency

Lovivideo

700