Oakwell Beer Spa — айдентика для сучасного спа-центру


Тип дизайну: Бренд айдентика

Специфіка та сфера бізнесу: Велнес і релакс


Клієнт

Oakwell Beer Spa — це інклюзивний спа-оазис, де природа зустрічається з сучасними технологіями, щоб створити унікальний досвід велнесу. Від пивних ванн до дощових душів, Oakwell пропонує занурення у світ природи та водних процедур. Це місце, де ви можете відчути дотик природи і насолодитися гармонією двох природних елементів: води та рослин.


Цілі дизайну

Наша ціль була створити айдентику, яка відображатиме унікальність Oakwell Beer Spa як сучасного спа-центру, що поєднує релакс та природу, куди люди приходять розслабитися, розважитися та поспілкуватися. Підкреслити теплу та гостинну атмосферу, які є ключовими аспектами бренду.

Потреба бізнесу у розробці цілісної айдентики бренда була продиктована планом засновників масштабувати бренд за моделлю франшизи. Ця задача також вплинула на вибір більш мінімалістичного та простого стилю. Окрім нового стилю ми ретельно зібрали всі правила та константи бренду у деталізований та зручний брендбук.Концепт

Основна ідея полягає у візуалізації поєднання води та рослин як символу гармонії та релаксації. Таким чином ми розкриваємо особливість Oakwell, адже це місце, де поєднуються різноманітні трави і вода для унікального мультисенсорного досвіду гостей. Ми фокусуємося на моменті дотику рослини до поверхні води, коли з'являються невеликі коливання, щоб розкрити ідею дотику природи. Для нас важливо було підкреслити, що Oakwell — це оазис, де гості зможуть відчути цей дотик природи на власному досвіді.

 


Логотип

В лого ми підтримуємо ідею комбінації двох природних компонентів. У шрифтову частину інтегрована відсилка до води, завдяки хвилі, яка заповнює першу літеру. Ілюстративна іконка (illustrative leaf icon) символізує другу компоненту — рослини, та доповнює шрифтову частину, допомагаючи створити цілісну композицію лого.

Графічні елементи

Ми передаємо ідею дотику природи в графіці через абстрактні ілюстрації рослин та плавні хвилясті лінії. Щоб передати сучасний підхід, ми розмістили їх у геометричному круглому обрамленні. Ця стилізація допомагає показати природний компонент, залишаючись при цьому зрозумілим та мінімалістичним. Хвилеподібні лінії символізують воду та її заспокійливі властивості. Лінії плавно рухаються по макетам, додаючи динаміки макетам.Типографіка

Шрифт Quincy CF із закругленими краями, плавними, динамічними лініями та високим контрастом підкреслює натуральний компонент та доповнює графіку. А геометричний гротеск DM Sans, доповнює шрифт для заголовків та легко читається у великих блоках тексту. Така шрифтова пара допомагає нам підкреслити природній та relaxing look and feel і створити контраст у верстці макетів.

Колір

Натуральні відтінки зеленого та синього відсилають до кольорів рослин та води. А додавання спокійних пастельних відтінків бежевого допомагає збалансувати палітру, та підсилити привітну, спокійну та привабливу естетику.Лінійка косметики Oakwell

Окрім спа, під брендом Oakwell, також випустили лінійку косметики, яка частково складається з інгредієнтів, які використовуються для приготування пива. В її оформлені переважають сині відтінки, щоб візуально вирізняти їх в комунікації. Також для айдентики була розроблена велика кількість 3D сцен, в яких ми передаємо основну ідею, використовуючи різні трави, воду та природні текстури.Композиція

Щоб підтримати нашу ідею і підкреслити плинність і плавність водних хвиль, ми організували заголовки і текст так, щоб відобразити потік рідини. Окремі текстові блоки зміщені відносно заголовків, щоб додати динаміки макетам, доповнюючи хвилясті лінії на його тлі.


Підтримайте кейс на Біханс!

By League Design Agency


Команда проекту:

Дизайнер Директор: Михайло Самоваров

Тім-лід: Олександр Гусаков

Графічний дизайнер: Юлія Загура

Проектний менеджер: Марина Близнюк

Моушен та 3D-дизайнери: Вадим Ревін

Маркетинг дизайн: Анна Федорович, Антон Букорос, Аліна Коваленко, Діма Каліберда836