Oh My God! Це без лактози!

Айдентика та пакування для «OMG! It's Dairy Free». Бренд збитих вершків без лактози, створений і виготовлений у США, раніше відомий як «Smackin Whip».

Ви перестаєте тягнути руку до склянки молока, ви звикаєте їсти свої рогалики без великих шматків вершкового сиру... Цього просто ніколи не станеться. Ви прагнете маленьких радощів, але ніщо не принесе стільки задоволення, як ідеальний вихор зі збитих вершків на вашому десерті. Для більшості це заспокійливе шипіння баночки зі збитими вершками, маленька повітряна подушечка доброти. Але для вас це шипіння перетворюється у судомне булькання, а радість супроводжується почуттям провини, сорому чи агонії… 

Але все це поки ви не відкриєте OMG: колекцію неймовірно смачних, безлактозних, вегетаріанських і кошерних десертів, які допоможуть повернути маленьку радість у життя ласунів з обмеженнями у їжі.

Скажіть це разом з нами ще раз. Для нас. Нарешті. Oh My God!


Про клієнта

Мета компанії була простою: створити смачні, безмолочні, веганські, кошерні альтернативи традиційним десертам, які зберігають такий самий вигляд і смак. Простіше кажучи, місія компанії – подарувати людям свято та принести в їхнє життя щось корисне. Ми вважаємо, що для людей з обмеженнями в харчуванні це емоційна та святкова подія, і докладаємо всіх зусиль, щоб передати ці емоції в назві та пакуванні!

Наше завдання

За допомогою айдентики та пакування, передати відчуття здивування, коли людина знаходить смачні безмолочні десерти. Підкреслити промовисту назву та створити атмосферу свята скрізь, де з'являються продукти «OMG!». Крім того, нам потрібно створити дизайн, який би виділявся серед конкурентів.


Підхід

Ми розпочали творчий процес з вивчення продукту та ринку, а потім провели візуальний аналіз конкурентів. Цей етап дав відповідь на питання, як пакування може кардинально відрізнятися від більшості конкурентів. Ми зрозуміли, що багато хто говорить про сам продукт, а не про відчуття, коли нарешті можна дозволити собі їсти молочні продукти. Це відчуття звучить як: «Oh My God! Це без лактози!». Дійсно смачний безлактозний продукт — як подарунок від богів. І ми пропонуємо відзначити цю подію за допомогою нашого пакування.


Ми розглянули кілька варіантів того, як можна передати відчуття свята на пакуванні. І зупинились на персонажах, які уособлюють божество свята і смаку. Нас надихнули індіанські маски, які символізували поклоніння божеству. Ми не хотіли надавати персонажам характерні людські чи тваринні риси, тому шукали абстрактні образи, які були б добрими та веселими, і відображали сутність божества. Ми вибрали найкращі з варіантів і адаптували їх для різних смаків. Для кожного смаку ми розробили свого бога: «Бог сої», «Бог мигдалю», «Бог кокоса».

Менше слів! Нумо святкувати!


Повний кейс шукайте на нашій сторінці Behance.
Завітайте на наш сайт і отримайте консультацію щодо дизайну!

Дякуємо за перегляд!

1
4466