Онлайн-кінофестиваль EUFF 2021: калейдоскоп культур Європи

Онлайн-івенти – формат взаємодії з аудиторією, який прижився за час пандемії. Не виходячи з дому, кожен може отримати яскраві враження, познайомитися з новою культурою і чудово провести час.

Завдання 

Об'єднати українців навколо кіномистецтва Європи ми змогли на онлайн-фестивалі європейського кіно EUFF 2021, ініційованому Представництвом ЄС в Україні спільно з європейськими культурними інституціями.

Процес

Для фестивалю проєктна команда MAINSTREAM розробила нову платформу, яка в точності повторює популярні стримінгові сервіси і візуально нагадує онлайн-кінотеатр.

Глядачі змогли відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими субтитрами. І більш того – познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Гетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance та інших.

Подивитися фільми можна було на сайті в два кліка. Для кращого сприйняття кіно були підготовлені субтитри на 5 мовах: українською, російською, англійською, французькою та іспанською. Крім того, ми провели додаткові активності для гостей фестивалю: організували дискусію з професійними кінокритиками і вікторину за програмою з можливістю виграти призи.

Для максимального охоплення аудиторії ми задіяли соцмережі, створили креативну розсилку для інфлюенсерів, реалізували масштабну медіа-кампанію. Проєкт EUFF 2021 підтримало Міністерство культури і інформаційної політики України.

Результати

В результаті за один тиждень проведення фестивалю сайт відвідали понад 6 600 унікальних користувачів, а понад тисячу осіб стали учасниками програми фестивалю. Охоплення проєкту склало близько 900 000 осіб. Ми отримали 88 публікацій, один радіоефір і випустили два спецпроєкти в ЗМІ. 


2590